Calzedonia İş Başvurusu

Calzedonia franchising satış ağı aracılığıyla, kadın, erkek ve çocuklar için çorap ve plaj giyim ürünleri üretmektedir. Sektörde yeni bir yol oluşturmak amacıyla, Verona’da 1987 yılında kuruldu. Sektöre atılmasından yirmi yıl sonra, Calzedonia ağı dünya çapında 1.750 ‘den fazla mağazaya sahiptir. İtalya, Avusturya, Kıbrıs, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Macaristan, Meksika, Polonya, Portekiz, Rusya Federasyonu, Sırbistan, Slovenya, İspanya, İsveç Türkiye, Fransa, Makedonya, Karadağ, İngiltere, Slovak Cumhuriyeti, Romanya, Almanya ve Belçika da şubeleri bulunmaktadır.

Calzedonia başarılı olmasının faktörleri; geniş ürün yelpazesi, özel dikkat, güncel moda takibi, rakipsiz kalite-fiyat oranıdır. Bunlar bile en zor tatmin olan müşteri memnuniyeti için Calzedonia sağladığı özelliklerden bazılarıdır. Şimdi firma İtalya’da 3.000 olan dünya genelinde yaklaşık 26.000 çalışanı ve gelişen şirket yapısı ile dikkat çekiyor. Piyasaya sürülen her ürününün tasarım aşaması, üretim ve dağıtımı doğrudan veya iştirakleri aracılığıyla yapılır. Tüm satış bayilikler olarak yerli veya yabancı distribütörler tarafından, doğrudan yönetilen bir marka ve mağaza aracılığı vardır.

Firma çalışma ekibi kurarken son derece deneyimli ve alanında uzman personellerle çalışmayı tercih etmektedir. Dünya çapında ve sektörde lider bir kuruluş olmasının altında yatan sebeplerden biri de budur.

Ortak bir projeye tutku, fedakarlık, sevgi ve özveri katmak firmanın başarısının ardında yatan değerlerdir. Firma üretiği ve pazarladığı tüm ürünlerde yüzde yüz memnuyet garantisi sağlamaktadır.

Calzedonia İletişim Bilgileri
Adres; Abdi İpekçi Caddesi, Park Apartman, No: 19 Kat: 6, Nişantaşı, Şişli, İstanbul

Telefon numarası : (0212) 219 76 45

Calzedonia Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Calzedonia firmasında kariyer yapabilirsiniz. Calzedonia insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ