Calvin Klein İş Başvurusu

Şu anda Pvh’e ait olan şirket Amerika Birleşik Devletleri, Manhattan, New York’ta ünlü modacı Calvin Klein tarafından kurulmuştur. Firmanın merkezi hala New York’tadır.

Klasik, Amerikan tarzı ile tanınan firma uluslararası ünlü tasarım şirketi haline gelmiştir. 1960’larda kadın odaklı bir anlayışla hizmete başlayan Klein hızlı bir şekilde moda imparatorluğu kurdu. Birçok marka 1990’ların ekonomik bunalımı sırasında batmıştır. Calvin Klein’ın klasik, ama her zaman yenilikçi, stili ön planda tutmayı başarmış bir şirkettir. Bir iç çamaşırı tasarım şirketinde olması gereken; iç çamaşırı tanıtan, cinsellik yüklü reklamlar ve medya izleme grupları sayesinde oldukça popüler bir reklam ağı bulunmaktadır. Şirket her zaman tasarım felsefesinde tutarlıdır. Firmanın tartışmalı reklam kampanyaları her yıl unutulmaz izlenimler bırakmıştır. Modanın tüm yönlerinde uzmanlaşan şirket, giyim, parfüm ve mücevher tasarımları ile dünyaya damgasını vurdu.

Şirket tasarımları hem kadın hem erkek giyimi içerir. Firma tasarımcı şirket ve distribütörlüğünü kendi şubelerinde sürdürmektedir. Geleneksel Black Label Koleksiyonu zarif şık olduğu için tüm dünya çapında bilinir. Bu koleksiyonlarının en bilindiklerinden biridir ve New York ve Milano moda haftalarında sergilenmektedir. Firmanın tasarımları şık hatları ise klasik biçimdedir. Bir moda yorumcusu geçtiğimiz günlerde mağazanın son koleksiyonuna övgüler yağdırmıştır. White Label rahat oluşu perakende satış imkanı ve tüm outlet mağazaları bulunabilir sportif tasarımlardan oluşmaktadır. Firma dünya çapında rakipsiz denebilecek bir durumdadır.

Calvin Klein İletişim Bilgileri
Adres; Pınar Mahallesi İstinye Bayırı Caddesi İstinyepark Alışveriş Mrk. No: 11 Kat: Giriş Daire :316, İstinye, Sarıyer, İstanbul

Calvin Klein Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Calvin Klein firmasında kariyer yapabilirsiniz. Calvin Klein insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ