Callus İş Başvurusu

Çağrı merkezi, çağrı merkezi danışmanlık, gelen çağrıları karşılama, dış arama, çağrı merkezi teknoloji dış kaynak, elektronik arşiv, servis büro hizmetleri gibi birçok alt sınıfta müşterilerine hizmet veren Callus Samsun, bu gün pek çok şirket tarafından tercih edilen en güçlü çağrı merkezlerinden biri. Callus Samsun’un yoğun bir şekilde tercih edilmesinin nedenlerinden biri de, 1900 kişilik personel kapasitesi ve deneyimli kadrosuyla şirketlerin her türlü ihtiyacına en iyi şekilde cevap veren güçlü bir şirket olmasından kaynaklanmakta. Callus Samsun’un uzmanlık alanlarından biri de, elektronik arşivleme ve servis büro hizmetleri. Callus Samsun, index, sınıflama, analiz, tasarım, uygulama, geliştirme, raporlama ve daha birçok elektronik arşivleme hizmeti sayesinde şirketlerin işini kolaylaştırmayı hedefler.

Bunun yanı sıra, Callus Samsun’un vermiş olduğu hizmetlerden bir diğeri, de servis büro hizmetidir yani bu hizmet sayesinde Callus Samsun, oluşum-işleme-erişim-imha gibi işlemleri de hatasız bir şekilde yerine getirir. Bu hizmet sayesinde aradığınız her türlü belgeye vakit kaybetmeden kolayca erişirsiniz. Callus Samsun’un verdiği servis büro işlemleri bununla da sınırlı değildir; yüksek hacimli belge tarama, fiziki arşiv, görüntü işleme gibi işlemleri de saymak gerekir. Ayrıca, Callus Samsun’un vermiş olduğu kaliteli hizmeti belgelemek için almış olduğu Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini de eksiksiz bir şekilde temin ettiğini de mutlaka söylemek gerekir.

Callus İletişim Bilgileri
Adres; Ünalan Mahallesi Ayazma Caddesi Çamlıca İş Merkezi A1 Blok Üsküdar-İstanbul

Callus Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Callus firmasında kariyer yapabilirsiniz. Callus insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ