Çallı Meydan Tıp Merkezi İş Başvurusu

2009 yılında sağlık sektörüne dayalı olarak hizmet vermek için Antalya’da kurulan Çallı Meydan Tıp Merkezi, günümüze kadar başarılı bir şekilde insan hayatını ön planda tutan çalışmaları ile faaliyetlerini sürdürmüştür. Halen aynı binasında halka hizmet vermekte olan Çallı Meydan Tıp Merkezi hastalarının memnuniyetini daima ön planda tutarak kendilerine sağlık alanında son teknoloji tıbbi cihazlar ve uzman hekimler ile sağlık olanağı tanımaktadır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite anlayışı ile sağlık sorunlarına dayalı çözümler üreten Çallı Meydan Tıp Merkezi, hastaların tüm bilgilerini kendi hastane datalarında muhafaza ederek olası bir acil rahatsızlık esnasında hangi hastanın alerjisi ve diğer sorunlara karşı bir tepkisinin olduğunu bilmekte olup, gerekli müdahaleyi bu şekilde yapmalarına olanak sunuyor.

Antalya’nın en popüler sağlık merkezlerinden biri olarak ta anılmakta olan kuruluş, hemen her branşta tecrübeli ve alanında uzman doktor kadrosu ile daima steril ve düzenli muayene alanlarında hastalarının sorunlarına çözüm üretmektedir. Modern mimari iç yapısı ve üstük teknoloji imkanları ile hastalarının tüm sağlık problemlerine kesin odaklı çözümler sunan hastane bünyesi her geçen gün daha da iyiye gitmek kaydı ile büyüyerek insanların sağlıkları açısından büyük çözümler sunmaktadır. Nitelikli sağlık hizmetleri ve hasta memnuniyeti açısından oldukça zengin bir bilgi içeriğine sahiptir.

Çallı Meydan Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Kızıltoprak Mahallesi Ali Çetinkaya Caddesi Hacı Derviş Apt. No: 129/B 07010 Meydan / Antalya

Çallı Meydan Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Sağlık Kurumu insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çallı Meydan Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Çallı Meydan Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Crissy dedi ki:

    Your potinsg lays bare the truth

BİR YORUM YAZ