Callart Çağrı Merkezi İş Başvurusu

Çağrı Merkezleri arasında önemli bir yere sahip olan Callart Çağrı Merkezi, müşterilerinin taleplerine göre gelen(in bound), giden(out bound) çağrılar, telefonda satış temsilcilerinin yaptığı satış işlemleri, müşteri şikayetleri, müşteri kazanım aramaları, online satış kanal aramaları, çağrı merkezi danışmanlık gibi pek çok faaliyeti gerçekleştirmektedir. Callart’ın müşteriler tarafından yoğun bir şekilde talep edilmesinin nedenlerinden biri, müşteriyi ön plana alması ve farklı çözümler üretebilmesinden kaynaklanmakta. Bunun yanı sıra, Callart’ın açık, şeffaf yaklaşımı sayesinde her türlü sorun müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde açıklığa kavuşturulabilmekte. Bunun yanı sıra Callart, vermiş olduğu kaliteli hizmeti ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sistemi sertifikalarıyla da belgelemiştir.

Callart, çağrı merkezi sektöründe vermiş olduğu hizmetin çıtasını günden güne yükseltmekte ve daha iyi hizmet vermek için çalışmalar yapmaktadır. Yüzlerce çalışanıyla birlikte, çağrı merkezinde müşterilerine hizmet veren Callart’ın önceliklerinden biri de sadeliktir ve bu sayede yüksek performansla hizmet vermektedir. Ayrıca, yönetici grupla beraber son derece uyumlu bir şekilde çalışan personeli sayesinde Callart’a geldiğinizde takım çalışmasının ne denli önemli olduğunun da farkına kolayca varırsınız. Callart’ın diğer çağrı merkezlerinden önemli farklarından biri de, gerekli teknik alt yapıya sahip olmasının yanında, uygun fiyat garantisi sunmasıdır. Siz de beklentilerinizin tamamıyla karşılanmasını istiyor ve kara geçmek istiyorsanız, Callart Çağrı Merkezimize sizleri de bekliyoruz.

Callart Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Akçay Caddesi No: 168/101 Gaziemir / İZMİR

Telefon: (90) 232 260 40 40

Eposta: info@callart.com.tr

Callart Çağrı Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Callart Çağrı Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Callart Çağrı Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ