Çalık Yedaş İş Başvurusu

1970 yılında ülkenin elektrik alanında ki dağınıklık ve eksiklikleri üzerine projelendirilerek kurulan Yedaş, 2009 yılına kadar birçok kurum tarafından devir alınsa da bu yıl içerisinde son olarak Çalış Holding bünyesi tarafından satın alınarak bugünkü ismiyle de olan Çalık Yedaş adı altında faaliyetlerini göstermeye devam etmektedir. İhale usulü satışa giren Yedaş toplam’da 444,5 milyon dolarlık bir bedel karşılığında Çalık Holding bünyesine girmiştir. Toplam’da ülkenin 21 farklı dağıtım bölgesine elektrik enerji dağılımı yapan kuruluş 2013 yılı içerisinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından tümü ilen işleyişlerine izin verilmiş ve günümüze kalite performansına ulaşmıştır. Kurulduğu günden bu yana ülkenin enerji alanına dayalı birçok sorununu başarılı bir şekilde hal eden ve halen sürdürmeye devam etmekte olan öncü bir marka olarak yoluna devam etmektedir.

Çalık Yedaş, Çalık Holding bünyesinde yer alan ve üstün profesyonellik içerisinde işleyişini sürdüren bir grup şirket parçası olaraktan faaliyetlerini üstün bir beceri ve yüksek sermaye bedelleri ile sıkıntısız bir şekilde hizmetlerini sürdürmeyi başarmaktadır. Günümüzde 17 farklı ülkede potansiyel bir işleyiş içerisinde olan Çalık Holding, 24.000 personeli ile daima daha iyiye ve daha kaliteliye ulaşmak için sürekli işleyiş içerisindedir. Ülke ekonomisini ve gelir potansiyelini yüksek tutan öncü kuruluşlar arasında yer almakta olan Çalık Holding, Yedaş ile birlikte gücüne güç katmış ve aynı zaman’da birçok kişiye de devamlı olarak istihdam sağlamaya devam etmiştir.

Çalık Yedaş İletişim Bilgileri
Adres; Mimar Sinan Mah. Atatürk Bulvarı No: 190 Atakum / SAMSUN

Çalık Yedaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çalık Yedaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çalık Yedaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ