Çakmak Erdem Hastanesi İş Başvurusu

Çakmak Erdem Hastanesi 1988 yılında ilk etapta sadece 1 Stetoskop, 1 Mikroskop, Bir muayene odası ve 2 hekim ile faaliyetlerine başlayarak ilerleyen yıllarda büyük bir yükseliş göstererek bünyesine dahiliye, diş ünitesi, ultrason alanı, röntgen, çocuk hastalıkları ve daha birçok farklı branşta hekim kadrosunu genişleterek günümüzde büyük bir hastane kuruluşu olmaya hak kazanmıştır. Yüksek verimlilik ve hasta memnuniyeti açısından oldukça iyi bir konumda yer alan Çakmak Erdem Hastanesi daha sonrasında ise büyük bir alan ihtiyaç duyduğundan yeni adresi olan Alemdağ Caddesinde ki yerine taşınmıştır. Ulaşım konusunda merkezi bir konumda yer alan hastane bünyesi daha yaygın hizmet faktörlerini genişleterek daima insan sağlığını ön planda tutan başarılı çalışmalara imza atmıştır. Steril ve tamamen koruma altında olan hastane bünyesi vermiş olduğu kaliteli sağlık hizmetlerinden ötürü hastaları tarafından daima tercih sebebi haline gelmiş ve kısa bir süre içerisinde büyük bir yükselme evresine sahip olmuştur.

Her geçen gün daha da modern ve büyüme bir hale kavuşan hastane bünyesi 1994 senesinde 22 yatak kapasitesine sahip yeni hastane binasına taşınarak başarılarına burada devam etmeye başlamıştır. Her daim daha iyiye ve daha güzelini hastalarına sunmak kaydı ile çalışmalarını sürdüren Çakmak Erdem Hastanesi din, dil, ırk ve mezhep ayrımı olmaksızın güler yüzlü ve anlayışlı sağlık ve idari personeli sayesinde daima göz önünde bulundurulmuş bir kaliteye sahiptir. Birçok kişiyi istihdam eden hastane binalarında insanların daha sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Çakmak Erdem Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No: 3-5 Ümraniye – İstanbul

Çakmak Erdem Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çakmak Erdem Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Çakmak Erdem Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ