Çakırtepe Hastanesi İş Başvurusu

2007 yılında inşaatına başlanılan Çakırtepe Hastanesi, 6 Kasım 2009 tarihinde ilk hasta kabulüne başlayarak sağlık alanına dayalı hizmetlerini günümüze kadar başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Modern mimari bina yapısı ve son teknoloji cihazlar ile donatılan hastane bünyesi toplam’da 62 yatak kapasitesine sahiptir. Bünye içerisinde 4 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi 7 yataklı yoğun bakım ünitesi olmaktadır. Sağlık alanında yıllardır hedefinden şaşmayarak insan hayatını ön planda tutacak çalışmalara imza atan hastane bünyesi, hastaların kendilerinden memnun kalmaları adına elinden gelen tüm seferberliği ilan ederek daha kaliteli ve steril ortamlarda sağlık hizmetleri sunmaktadır. Hemen her branşta uzman doktorların bulunduğu hastane bünyesinde tamamen tecrübeli/deneyimli doktor kadrosu ve asistan ekibi ile ordu başta olmak üzere birçok çevre il ve ilçeden hasta kabulü yapılmaktadır.

Hastane bünyesinde günümüzde Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Fizik Tedavi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Dahiliye, Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi, Beyin ve Sinir Cerrahi, Ağız, diş ve çene hastalıkları ve daha birçok branşta sağlık hizmetleri sunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra modern donanımı ile döşenmiş acil servis kliniğinde 5 uzman doktor yer almaktadır. Ayrıca 4 ameliyathanesi bulunan hastanede Kolonoskopi, Sistoskopi, Endoskopi, Gastroskopi, EMG, EEH MR ve daha birçok tıbbi alan yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana sağlık alanında başarılı hizmetler sunmaya günümüzde de devam etmektedir.

Çakırtepe Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Mahallesi, Tepeyolu Caddesi, No: 43 Ünye Ordu

Çakırtepe Hastanesi Kariyer Olanakları
Sağlık Kurumunun insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çakırtepe Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Çakırtepe Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ