Çakabey Koleji İş Başvurusu

İzmir’in Çiğli ilçesinde 1988-1989 eğitim ve öğretim yılı üzerine kurulan Özel Çakabey Koleji, İzmir’in harika yeşil alanı üzerine kurulan yüksek eğitim potansiyeli olan bir özel okul olarak faaliyetlerine günümüze kadar başarılı bir şekilde devam etmiştir. Zeki ye YILDIRIM ve Ahmet Yıldırım çifti tarafından projelendirilip hazır hale getirilerek gelecek nesillerin daha iyi eğitim alması ve bu doğrultuda vatana-millete başarılı bireyler kazandırmak adına faaliyetlerini sürdürmektedirler. Modern ve farklı eğitim konsepti ile günümüze kadar farklı dekorasyonlar ile karşımıza çıkan modern mimari binası sayesinde cezp edici bir görüntüye sahip olan Kolej, eğitim dışında öğrencilerin birçok aktivite üzerinde faaliyet görmesini sağlamaktadır.

Spor faaliyet alanları, yemekhane, kütüphane, derslikler, dinlenme odaları ve daha birçok modern alana sahip olan kolej bünyesi 2004’e kadar çift tarafından yönetilmiş olup, 2004-2005 eğitim yılı çerçevesince Keremoğlu Özel İşletmeleri’ne devredilerek faaliyetlerine devam etmiştir. Kurulduğu günden bu yana profesyonel ve alanında uzman eğitimci kadrosu ile daima öğrencilerin anlama kabiliyetlerine uygun olarak ders anlatımları sayesinde daha verimli ve özgür bir nesil yetişmesinde büyük rol oynamaktadır. Ebeveynlerin çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderdikleri Çakabey Koleji, günümüz mimarisine uygun iç ve dış donanımların tümünü kapsamakta olup, tamamen steril ortamlarda yemek yeme alanlarına sahiptir.

Çakabey Koleji İletişim Bilgileri
Adres; 8 Sokak No:1 Sasalı – Çiğli 35621 İzmir

Çakabey Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çakabey Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çakabey Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ