Çahan Tekstil İş Başvurusu

1948 senesinde Hüseyin Çahan Timur tarafından tekstil dokuma ve yedek parça üretimi üzerine faaliyetler göstermek amacı ile Bursa’da kurulmuş ve günümüze kadar birçok başarılı projeye imza atmış önemli bir kuruluştur. Firma 1952-1974 yıllarınca elbiselik kumaş üretimi üzerine faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüş ve 1974 yılından sonra ise günümüzde büyük bir marka değerine sahip Goblen marka döşemelik kumaş üretimlerine başlamıştır. 1990 senesine kadar ilk kurulduğu bina üzerinden faaliyetlerini gösteren Çahan Tekstil, 1990 senesinde Dosab bölgesinde inşa edilen yeni modern mimari fabrikasına taşınarak faaliyetlerini daha kaliteli ve modern şartlar altında ilerletmek üzere işleyişine başlamıştır. Yeni fabrikasında sırasıyla 1997 senesinde iplik boyası, 2003 senesinde kumaş boyası ve 2013 yılında da dijital baskı alanında hizmetler vermeye başlamıştır.

68 yıllık tecrübesi ile öncü kuruluşlar arasında yer alan Çahan Tekstil üretmiş olduğu kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan çalışmalara imza atmış ve günümüze kadar bu kaliteli işleyişi devam ettirmiştir. 40.000 m2 kapalı alan üzerinden faaliyetlerini sürdüren dev fabrika içerisinde son teknolojiye dayalı üretim cihazları ve yardımcı mekanik elemanlar doğrultusunda kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde faaliyetlerini sergileyen Çahan Tekstil dürüstlüğü ve kaliteyi ilke edinmiş Türkiye’nin önemli kuruluşlarından biridir. 500’e yakın çalışanı ile birçok kişiye istihdam gösteren kuruluş, aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek olmaktadır.

Çahan Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Mustafa Karaer Cad. No: 47 DOSAB / Osmangazi – BURSA

Çahan Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çahan Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çahan Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ