Cafe Crown İş Başvurusu

Suda çözünen hazır kahve denilince ilk akla gelen marka olan Cafe Crown, birbirinden güzel kahve çeşitleriyle keyifli ortamların, yalnız keyif yapmayı sevenlerin ve sınav günlerinde çalışma masalarının da başköşelerinde kendine kolayca yer açıyor. Cafe Crown’un çok sevilmesinin nedeni ise, kendine has geliştirdiği ve diğer kahve markalarından kolaylıkla ayrılan yoğun ve beğenilen tadı elbette. Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana, kahve alışkanlıklarını oldukça kolay bir şekilde değiştiren Cafe Crown’la bulunduğunuz her ortam keyif ortamına dönüşüyor.

Cafe Crown Ürünleri; Ülker’in iddialı sıcak içecek markalarından biri olan Cafe Crown, birbirinden güzel kahve çeşitleriyle özellikle de gençlerin ilgisini çeken en iyi kahve markalarından biri. Cafe Crown’da gençlerin yoğun bir şekilde tükettiği birçok kahve çeşidi var. Cafe Crown’un çeşitleri arasında damla sakızlı ve sade Cappuccino, latte, karamel latte, şekersiz, ikisi bir arada, üçü bir arada, fındık aromalı, sıcak çikolata, orta ve sade genç Türk kahvesi ve Cafe Crown action çeşitleriyle ve günden güne geliştirdiği kahve çeşitleriyle beğenileri artırmaya devam ediyor.

Cafe Crown Kafeler; Cafe Crown, açtığı kafelerde müşterilerine sunduğu kaliteli kahve çeşitleriyle beğenileri kazanmanın yanı sıra, kahvelerin yanında sunduğu keklerle de çok beğeniliyor. Siz de arkadaşlarınızla beraber oturup keyifli sohbetler yapmak ve bu esnada keyifle kahvelerinizi yudumlamak isterseniz, Cafe Crown kafelere uğrayabilirsiniz.

Cafe Crown İletişim Bilgileri
Adres; Seferihisar Cd. No:63 Çamlı Köyü- Güzelbahçe Büyükkaya, İzmir

Cafe Crown Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cafe Crown firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cafe Crown insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ