Buzlu Turizm İş Başvurusu

Buzlu Turizm, kesinlikle kendi öz sermayesi ile hizmet vermeyi amaçlayan bir ulaşım şirketidir. Buzlu Turizm bu öz sermaye ile birlikte bugün 40 tane otobüs ile birlikte seferlerini düzenlemektedir. Gelecek taşıyoruz sloganıyla birlikte hizmet vermeye başlayan Buzlu Turizm ulaşım sektörünün hakkını vermektedir. Buzlu Turizm iyi hizmet verebilmenin ilk koşulu olarak personelin iyi olmasından geçmesi gerektiğinin farkındadır. Buzlu turizm, iyi personelin şirketin en önemli faktörü olduğunu düşündüğünden personel eğitimlerine büyük önem vermektedir. Belirli aralıklarla verilen personel eğitimleri kaptanından, bilet görevlisine kadar verilmektedir. Eğitimler de her zaman üzerinde durulan güler yüzlü hizmet vermektir.

Buzlu turizm birçok güzergah da hizmet vermektedir. İstanbul, Eskişehir, Uşak, İzmir, Bilecik, Ankara, Afyon, Marmaris, Antalya gibi yerlere seferleri mevcuttur. Buzlu Turizm bu seferleri uzun zamandan beri yapmaktadır. Bu seferlerin sayısını her geçen zaman içerisinde arttırarak ilerlemektedir. Bu seferlerde istenilen güzergahtan başka güzergaha asla girilmemektedir. Aynı zaman da Buzlu Turizm, seferine katılamayacak yolcular önceden haber verilerek bilet değiştirebilme özgürlüğü tanımaktadır. Buzlu Turizm seferlerinde asla yorgun, uykusuz kaptan görmeniz imkansızdır.

Buzlu turizm için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bunun için müşterilerine güler yüzlü hizmet vermeyi asla ihmal etmemektedir. Müşteri memnuniyeti için otobüsler teknolojik şartlara ayak uydurularak donatılmıştır. Buzlu Turizm için önemli olan temiz ve güvenli otobüslerle misafirlerini istedikleri yerlere ulaştırabilmektir. Buzlu Turizm daima bu gevencenin arkasında duracaktır.

Buzlu Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Eskişehir Şehirler Arası Otobüs Terminali Eskişehir

Buzlu Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Buzlu Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Buzlu Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Muhammet dedi ki:

  Selamun aleykum abi 16 yaşındayım her iş gelir elimden host olmak istiyorum ilk başta para sıkıntı deyildir isi öğreneyim ondan sonrası gelir zaten hevesim cok var benim bu işe küçüklüğümden belli yapmak istiyorum

 2. Ahmet dinç dedi ki:

  Buzlu turizimle çok seyahat yaptım ve çok memnun kaldım ve bu firmada fısat verilirse kaptan şöförlük yapmak istiyorum yaşım 40 ehliyetim e sınıfı 2000 yılında aldım uzun yol tecrübem vardır saygılarımla bilgilerinize arz ederim

 3. ÇETİN ÖZKAN dedi ki:

  Uşaktayım şöförlük için başvuru yapıyorum gıda dağıtımı yaptım 403 tamir bakımda çalıştım src 2.3 var dijital ehliyet e.d ehliyetim piskoteknik belgeler var 05389897547

 4. batuhan dedi ki:

  Selamun aleyküm, ben 16 yaşındayım. Sizinle çalışmak çok isterim, host olarak. Teşekkür ederim, yine de iyi günler.

 5. murat dedi ki:

  slm 37 yaşındayım e ehlitim var src2src4var on senedir kamyon şöförlü yapıyorum

 6. Ahmet efe dedi ki:

  Slm ben 20 yıl aynı firmada çalıştım, mesleğim tornacı vansanda çalıştım. E sınıf ehliyetim var ve forklift ehliyetimde var. Sizlerle çalışmak isterim. Host olarak çalışmak isterim Buzlu’da.

BİR YORUM YAZ