Buyruk Group İş Başvurusu

1992 yılından beri faaliyet gösteren Buyruk Group, esas işlerinde faaliyet gösteren işletmelerin faaliyetlerinde destek sağlamak amacıyla kurulmuştur. Buyruk Group, faaliyet konuları ile ilgili olarak gerekli bütün belgelere sahiptir. Tüm teknolojik faaliyetleri yakından takip eden Buyruk Group personelin çalışmaları için büyük hizmetler vermektedir. Aynı zaman da personelin eğitimini oldukça önemsemektedir. Buyruk Group, bünyesinde birçok şirketi barındırmaktadır. Bu şirketler; Buyruk Sosyal Hizmetler Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi, Buyruk Grup Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Limited Şirketi, Haktan Sosyal Hizmetler- Gıda- Nakliye- Ambalaj- Montaj ve Turizm Ticaret Limited Şirketi, Elit Sosyal Hizmetler, Gıda, Nakliye, Ambalaj, Montaj ve Turizm Ticaret Limited Şirketi olan şirketlerdir.

Buyruk Group kalite politikası olarak, ürün ve hizmetleri eksiksiz sunmayı hedeflemiştir. Kaliteden asla ödün vermeyerek başarılı bir çizgi üzerinde hareket etmektedirler. Buyruk Group tam olarak müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır. Kalite sistemi sürekli artırarak hizmet vermek oldukça önemlidir. Genel politika olarak, yönetimin sorumluluklarını açık bir biçimde aktarmak oldukça önemlidir.

Buyruk Group çalışanlarına oldukça büyük önem vermektedir. Personel eğitimini tüm görevlerinin üzerinde tutmaktadır. Her görev için personelinin eğitiminde kaliteye, disipline, iyi hizmet ve hijyen kurallarına dikkat etmektedir. Personelin başarısı Buyruk Group’un da başarısını da yükselteceği için personelin eğitimi çok önemlidir. Misyon olarak personelin, ssk ücretleri peşin olarak yatırılmaktadır, aynı zaman da yasal bütün düzenlemeleri yerine getirmektedir.

Buyruk Group İletişim Bilgileri
Adres; Aydıntepe Mahallesi Dinçel Sokak No: 1 Kat: 3 İçmeler, Tuzla – İSTANBUL

Buyruk Group Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Buyruk Group firmasında kariyer yapabilirsiniz. Buyruk Group insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ