Buyaka AVM İş Başvurusu

Buyaka (AVM), 2003 yılında kurulmuş, modern tasarın ve proje ile hayata geçirilmiş geniş çaplı bir alışveriş merkezidir. Bir alışveriş merkezinde bulabileceğiniz her şeyi ve hatta daha fazlasını Buyaka’da bulabilirsiniz. Alışveriş merkezi çok geniş bir kapalı alana sahiptir ve aynı zaman da otopark sorunu yaşamamanız için 1200 araba kapasiteli bir otoparkı mevcuttur. Alışveriş merkezinde zaman geçirmek için saatlerce otopark aramak zorunda kalmayacaksınız. Buyaka oldukça modern görüntüsü ve konforu ile oldukça tercih edilen bir alış veriş merkezidir. Alışveriş merkezlerinin havasızlığından şikayet edenler için, çok iyi bir havalandırma ve klima sistemi ile donatılarak bu sorunu ortadan kaldırmıştır.

Buyaka (AVM), 4 katlı bir alışveriş merkezi olup içerisinde 160 tane mağaza barındırmaktadır. Buyaka, içerisinde yerel ve uluslararası markaları içerisinde barındırmaktadır. İstediğiniz markanın ürünlerini alışveriş merkezinde oldukça kolay bulabilirsiniz. Alışveriş merkezindeki mağazaları gezerken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacaksınız. Aynı zaman da çocuklarınızın eğlenmesi için eğlence konsepti ile kurulmuş eğlence parkı da mevcuttur. Çocuklarınızla birlikte sizde Buyaka’da çok eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Buyaka (AVM), içerisinde istediğiniz cafe ve restoranları da bulabilirsiniz. Gurme teraslı restoranlarda da açık hava da yemek yemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Buyaka (AVM), bünyesinde spor salonu da barındırmaktadır. Sertifikaları ve profesyonel hocalar eşliğinde çalışarak fit olabilirsiniz. Tabi ki sinema severler için de sinema salonları rahatlıkla dizayn edilerek hizmetinize sunulmuştur.

Buyaka AVM İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:56 Ümraniye – İstanbul

Buyaka AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Buyaka AVM firmasında kariyer yapabilirsiniz. Buyaka AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ