Buttim İş Başvurusu

Buttim, uluslararası tekstil ve ticaret merkezinin bulunduğu Bursa da yer almaktadır. Buttim’in 1996 yılında resmi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Plaza da 96 tane bağımsız büro, çarşı binasında ise 1579 adet iş yeri ve 25 tane tane çay ocağı, 6 tane lostra salonu bulunmaktadır. Buttim yönetimin de kiraya verilen 55 adet deposu bulunmaktadır. Bu depolar sadece plaza sakinlerine kiraya verilmektedir. Buttım Ticaret Merkezi içerisinde, berber salonları, nakliye firmaları ve kargo firmaları da yer almaktadır. Aynı zamanda yemek yiyebileceğiniz alanlar da size hizmet vermektedir.

Buttim yönetim kadrosunda oldukça programlı bir çalışma sürmektedir. Yönetim birimlerinde, mali ve idari işler müdürlüğü, halkla ilişkiler müdürlüğü, güvenlik işleri müdürlüğü ve teknik işler müdürlüğü oldukça sıkı çalışmaktadır. Bu çalışmalar sayesinde yönetim oldukça sağlam bir yapıdan oluşmaktadır. Buttim aynı zaman da çok iyi konferans salonlarını da bünyesinde barındırmaktadır. Merkezi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemi ile birlikte çok ferah konferans salonlarında oldukça önemli konferanslar verilebilmektedir. Özel sahne aydınlatması, ses sistemi ve 4 kanal tercüme sistemi ile birlikte çok başarılı hizmet verebilmektedir.

Buttim de siz de yerinizi almak istiyorsanız ofis ilanlarını yakından takip edebilirsiniz. Bu ofis ilanlarını takip ederek siz de en yakın zamanda Buttim’li olabilirsiniz. Bunun için yapmanız geçerek Buttim için verilen ilanları yakından takip etmek gerekir. En kısa zaman da ofisinizi edinerek Buttim’li olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Buttim İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Yalova Yolu 4. Km Bursa

Buttim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Buttim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Buttim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ