Buski İş Başvurusu

Buski, Bursa Büyükşehir belediyesinde hizmet vermekte olan Burs su ve kanalizasyon idaresidir. Bursa’nın suyunun büyük bir kısmı Buski tarafından karşılanmaktadır. Sağlıklı bir çevre ve sağlıklı bir yaşam için, su kaynaklarını koruyarak, az maliyetli ve kesintisiz su imkanı sunmak Buski’nin misyonudur. Atı sularını ve zarar gören yağmur sularını temiz dere yataklarından koruyarak temiz bir gelecek kurmayı amaçlamaktadır. İçme suyu ve kanalizasyon problemlerini çözmek için büyük uğraşlar veren Buski bu alanda ciddi çalışmalar yapmaktadır. İçme suyu günümüzde oldukça önemlidir. Belediyelerin, içme suyunu evlerine gelen musluklardan sağlama durumu pek mümkün değilken Buski bunun için büyük çalışmalar yapmaktadır.

Buski, kanalizasyon atıkları için ve aktıkları yerler ile ilgili büyük ıslah çalışmaları yapmıştır. Bu ıslah çalışmaları sayesinde kötü kokulardan arınmış bir Bursa da size yaşama imkanı vermektedir. Çağdaş ve kaliteli bir kurum olmak için müşterilerine ve çalışanlarına güler yüzlü bir hizmet vermektedir. Personeline bu konuda hassas olunması gerektiği konuları içeren eğitimler verilmektedir. Buski su işleri yürütebilmek için belirli alanlara tesisler kurmuştur. Bunlar; Atık su tesisleri, içme suyu tesisleri, ön arıtma tesisleri ve kirlilik izleme ekipleri sürekli olarak hizmet vermektedir.

Buski, son zamanlarda yaptıkları sosyal etkinliklerle de adından sıkça söz ettirmektedir. Buski tüketici haklarına çok fazla önem verdiği için bu konuda çalışmalarını sürdürmektedir. Tüketici hakları ile ilgili konferanslar vererek tüketiciyi bilinçlendirmeyi sosyal sorumluluk olarak edinmiştir.

Buski İletişim Bilgileri
Adres; Sırameşeler Mh. Avrupa Konseyi Bulvarı No:6/3 D Blok 16190 Osmangazi / BURSABuski Kariyer Olanakları
Buski, bünyesine yapacağı alımları KPSS gibi devlet sınavları ile yapmaktadır. Taşeron işçi alımı ve diğer bilgiler için Buski insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Buski insan kaynakları ve iletişim sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Recep dedi ki:

  Iş makina tamircisiyim iş ariyorum yardimci olursanız sevinirim

 2. OSMAN ÇOLAK dedi ki:

  İş arıyorum. Kazıcı, yükleyici, grayder, kamyon, kamyonet ve forklift kullanabilme yetkisine sahibim. Karacabey’de oturuyorum.

 3. Bilal dedi ki:

  G+d sınıfı ehliyetim var. Beş yıllık hidromek 102b operatörüyüm, kendi iş makinemde beş yıl operatörlük yaptım. Elektrik alt yapısında kanalizasyon alt yapısında çalıştım, alt yapı işinde beş yıldır çalışıyorum.

 4. samet dedi ki:

  B VE G SINIFI [KAZIYICI YÜKLEYİCİ] EHLİYETİM VAR. İSTER İŞ MAKİNESİ, İSTER VASIFSIZ BÜTÜN İŞLERDE TECRÜBELİYİM. BUSKİ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAYA İHTİYACIM VAR, SAYGILARIMLA.

 5. Sedat dedi ki:

  6 aydır işsizim. Torna, freze, kaynak, taşlama, yüzey tesfiye metal ile ilgili bütün işlerde ve bakim onarım konusunda tecrübeliyim. Buski bünyesinde çalışmaya, işe ihtiyacım var. Saygılarımla.

 6. birol dedi ki:

  B sınıfı ehliyetim var, her türlü şoförlüğüme güveniyorum. İlgili şahısların beni değerlendirmesini çok istiyorum.

 7. okan dedi ki:

  elektrik teknisyeniyim 8 yıllık tecrübem var. yüksek gerilimde çalışma belgesi (ekat) bulunmaktadır.

 8. mehmet cesur dedi ki:

  su tesiatı kaynak işleri yapıyorum meslek lisesi mezunuyum degerlendırırsenız memnun olurum…

 9. taner dedi ki:

  2 yıllık üniversite mezunuyum işsizim evim kira 2 cocuğum var gerekli yardımlarınız bekliyorum

 10. ali seymen dedi ki:

  metal kaynakçı ustasıyım, iş arıyorum. Değerlendirirseniz memnun olurum, teşekkür ederim.

 11. ali seymen dedi ki:

  metal kaynakçı ustasıyım iş arıyorum teşekkür ederim.

 12. Ahmet dedi ki:

  Buski gibi yerde tek istegim calismak ve oradan emekli olabilmek.

 13. murat dedi ki:

  Lise terk inşaat ustası olarak gelir.

BİR YORUM YAZ