Burulaş İş Başvurusu

Bursa ilinin ulaşım ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan firma. Bir çok ulaşım alanında faaliyet göstermektedir. Kuruluşu 1998 yılına dayanan kuruluş bursa büyükşehir belediyesi tarafından kurulmuştur. 1999- 2002 yılları arasında bursanın şehir içi ulaşım sorunu için otobüs işletmeciliği ve temizliği bakımı, onarımı üstlenen firma daha sonra bursa ray işletmeciliğini bünyesi altına alarak raylı sektörde hizmet vermeye başladı.

2009 yılında bursa şehirler arası otobüs terminali işletmenliğini de devir aldı. Çalışmalarına durmadan devam eden kuruluş 2013 yılında ise bursa deniz otobüsleri işletmeciliğini devir aldı. 2013 yılında aynı zamanda deniz uçağı ve helitaksi uygulamasını da bünyesine katmıştır.

Burulaş hizmet alanları
Her türlü ulaşım ve taşımacılık hizmetlerini yapmak veya yatırmak.
Toplu taşımacılık hizmetlerini yürütmek.
Meydanların, anayolların bakım ve onarımı yapmak. Sinyalizasyon ve kapalı devre televizyon sistemleri, kurmak ve bunların bakım onarımı yapmak.
Şehirlerarası otobüs terminalleri kurmak bunların bakım onarım işletmesini yapmak.
Ulaşım araçların bakım, onarım yapmak yaptırmak.
Ulaşım sorunlarını daha rahat nasıl yapılabilir bunların planlarını yapmak ve uygulatmak.

Firma iştiraklerini her geçen gün artırırken aynı zaman da bir çok kişiye istihdam yaratmaktadır. Tse ve Iso kalite belgelerine sahip olan firma insana, iş güvenliğine, çevreye ve sosyal sorumluluk bilincinde olan firmadır. Yeni projeler üreten ve hayata geçiren burulaş iş ilkelerine bağımlılığı ile Bursa da hizmetlerine devam etmektedir.

Burulaş İletişim Bilgileri
Adres; Odunluk, 16130 Nilüfer/Bursa

Tel: +90 (850) 850 99 16

E-Posta: burulas@burulas.com.tr

Burulaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burulaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burulaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Recep dedi ki:

  Iş makina tamircisiyim iş ariyorum

 2. ali güldal dedi ki:

  iyi bir şirket olduğunu düşünüyorum.

 3. ali güldal dedi ki:

  acil işe ihtiyacım var deneyimli midibus ve otobüs şöforuyum antalya bölgesinde midibus halk otobüsü hat dolmuş şförlüğü yaptım ve turizm taşima kaptanlığı yaptım bursanının yüzde altmış bölgesini tanıyorum ve biliyorum.çekirgede oturuyorum.

 4. ömer dedi ki:

  iş başvurusu için ne yapmamız gerekiyor?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, haberimizin altında bulunan kariyer sayfası linki üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ