Burtom İş Başvurusu

1994 yılında uzman doktor Erol KILIÇ tarafından Bursa da kurulmuş olan firma bilgisayarlı tomografi cihazı ile hizmete başlamıştır. 1997 yılında Manyetik Rezonans Görüntüleme merkezi açarak bursa da ikinci şube açılmıştır. 2000 li yıllara gelindiğinde ise betamar özel sağlık hizmetleri altıparmak da açılmıştır.

Burtom her yıl büyümeye devam etti 2007 yılında Bursa Altıparmak da BİYOFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi ni açtı. Firma daha sonra 2010 yılında nilüfer ilçesine taşındı ve hastalarını burada tedavi etmeye başladı.

2009 yılında Villa Burtom biçen şubesini açmıştır. Ancak 2010 yılında tüm birimlerini kendi çatısı altına toplamıştır. 2011 yılında ise onkoloji hastaları için nükleer tıp merkezini kurdu tahtakalede.
Amaçları tıbbi görüntüleme olan firma bu alanda sürekli gelişim göstermekte ve hizmetlerini her geçen gün daha fazla artırmakta. Kamu ve özel kesime hizmet veren firmanın amaçları hastalarına en iyi çözüm vermek ve tercih edilen bir kurumsal kuruluş olmak. Kendi sektöründeki en yeni, teknolojilerin ilk uygulayıcısı olmak. Sağlıklı bir büyüme göstererek ve bunu devam ettirerek iyi bir istihdam olan kurumsal firma olmak. İçinde bulunduğu sektörün en iyi takip eden sürekli geliştiren ve en iyi uzman kadrosuyla yoluyla devam eden bir sağlık tesisidir. ISO 9001 Kalite yönetim Belgesine sahip olan kuruluşun aynı zaman da bir çok ödülü daha bulunmaktadır.

Burtom İletişim Bilgileri
Adres; Hürriyet Mah. Fuat Kuşçuoğlu Cad. No: 47 Osmangazi BURSA

Burtom Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burtom firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burtom insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ