Bursa Ecza Deposu İş Başvurusu

Kuruluşu eczacı Naci Doğanın öncülüğünde 30 eczacı ortakla bursa Çarşamba da faaliyete başladı. 1997 yılında ova akça beldesinde yeni bir hizmet binasına taşınmıştır. Kalitesini ve örgütlenmeyi artırmak nöbetçi eczaneler ile telefon sistemini uygulama yoluna gitti bu arada da İzmit te yeni şube kurdu. 1998 yılında hizmet ağını daha da artıran firma Balıkesir ve bursa da şubeler açtı. 2003 yılında internetten online hizmet vermeye başladı ve Çanakkale de şube açtı. 2005 yılında bursa yıldırım ve Edremit şubelerini açtı. 2006 da Sakarya ve Yalova da şubelerini açmaya devam etti. 2007 yılında Kütahya ve Gebze şubeleri ve 2010 yılında Konya Merkez, Konya Meram da şubeler açtı bunun yanı sıra Düzce, Bandırma, Ankara, Tekirdağ dada şubeler açmaya devam etti.

Eczacı Naci doğanın önderliğinde 30 ortakla açılan bursa ecza deposu ( bursa eczacılar kooperatifi) hızla büyümeye devam etti yılar boyunca ve şimdi Türkiye nin en büyük ilaç dağıtıcı firması oldu. Hizmetinden ve kalitesinden ödün vermeden çalışan ve büyüyen firma; amaçları arasında yaşam kalitesini artırmak, değişimlere ayak uydurmak ve uygulamak. Güvenilir olmak ve ekip ruhuyla müşteri odaklı çalışmak. Çalışanlarına gerekli eğitimi vermek , gelişmelerini sağlamak. Hizmetinden ödün vermeden hep daha iyiyi yapmak. Yaratıcı ve yenilikçi olmak. Çevreye, insana ve doğaya saygılı olmak.

Bursa Ecza Deposu İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Karaman Mah.Sanayi Cad. Asya İş Merkezi No:138/E Osmangazi / BURSA

Tel: (224) 234 92 22 Tel: (224)

233 94 33 Fax: (224) 234 92 26

E-posta: bilgi@bursaecza.com

Bursa Ecza Deposu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bursa Ecza Deposunda kariyer yapabilirsiniz. Bursa Ecza Deposu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Alpay dedi ki:

    Çalışır isen aç kalırsın ayrıca sömürüldüğünde yanına kar kalır

  2. nazım dedi ki:

    Mrb sağlık meslek lisesi mezunuyum, sizlerle çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ