Bursa Çekirge Devlet Hastanesi İş Başvurusu

1961 yılında İşçi Sigortalar Kurumu Bursa Hastanesi olarak hizmet vermeye başlayan hastane 65 yatak kapasitesiyle küçük bir binada kurulmuştur. 1967 yılından itibaren 100 yatak kapasitesine çıkan hastane Altıparmak Stadyumunun karşısına taşınmıştır. 1965 yılında inşaatına başlanan şimdiki hizmet binası 1969 senesinde tamamlanmış ve peyder pey bu binaya taşınma işlemi gerçekleşmiştir. 2005 yılı itibariyle 5283 sayılı yasa uyarınca Sağlık Bakanlığı Bursa Çekirge Devlet Hastanesi olarak hizmet vermektedir. İlk taşınıldığı dönemde 420 yatak kapasitesiyle hizmet veren hastane yeşillikler içerisindeki konumuyla şu anda 525 yatak kapasitesine çıkmıştır. Paylaşıma açık, katılımcı bir ekip ruhuyla çalışan hastane, kurum kültürünü benimsemiş ve profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışının öncülüğünü üstlenmektedir.

Çekirge Devlet Hastanesi hedeflerini, Çalışanların mesleki yetkinliğini arttırmak için sürekli eğitim, Irk, cins, din ayrımı olmadan insan hayatına sonsuz saygı duymak, Hasta ve çalışanların memnuniyetini ölçüp, onların beklentilerine göre gerekli düzenlemeleri yapmak, Hasta hakları çerçevesinde, tedavinin her aşamasında hastayı ve ailesini bilgilendirmek ve eğitmek, Tüm personelin gerçekleştirdiği faaliyetleri sürekli izlemek, gerekli iyileştirmeleri yapmak, eğitimlerle desteklemek olarak benimsemiştir. Kurumsal değerlerini, topluma saygı, hasta ve çalışan güvenliği, hasta ve çalışan memnuniyeti, iş birliği ve takım çalışması, kalite, yenilikçilik, bilgi güvenliği, dürüstlük ve bütünlük, etik değerlere saygı çerçevesinde geliştirmiştir. Vizyon açısından hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi hedef edinen hastane, misyonları açısından da paylaşımcı yaklaşımlara önem vermektedir.

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Mutluevler Mah. Nazlı Cad. No Bila Osmangazi BURSA

Telefon : (0224) 294 81 00 / 239 36 36

E-posta: brscekirgedh.iletisim@saglik.gov.tr

Çekirge Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çekirge Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Sevgi bozkurt dedi ki:

  Hastanenizde çalışmak istiyorum temizlik bölümü olur yemek servis yemekhane olur bu işe çok ihtiyacım var

 2. ayhan dedi ki:

  merhabalar ben bursa şehirhastanesinde çalışmaktayım yaklaşık 1 seneden beri yoğun bakımda oda destek olarak evime çok uzak olduğundan dolayi hastane deyiştirmek istiyorum.ilgilenirseniz sevinirim.

 3. Hülya acun dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim kizim için çalışmam gerekiyo

 4. Hülya acun dedi ki:

  Hastanenin bünyesinde çalışmak istiyorum temizlik görevlisi yada yemek servisi için acil ise ihtiyacım var kizim icin

 5. merve dedi ki:

  merhabalar 4 sene ön muhasebecilik yaptım taşınma dolayısıyla ayrıldım şuanda işsizim sizinle çalışmaktan memnun olıurum değerlendirmenizi rica ederim bilginize iyi çlaışmalar

BİR YORUM YAZ