Bürotime İş Başvurusu

Ofis mobilyaları ve koltukları üreticisi olan Büro time firması deneyimli tecrübeli çalışkan uzman kadrosu ile sınırsız hizmet anlayışı ile uluslar arası vizyonu ile Türkiye’nin en büyük ve zirveyi çeken firmalarından olan Büro time Tosunoğulları A.Ş’nin 1980 yılından bugüne uzanan deneyimi ile 1997 yılı içerisinde Konya organize sanayi bölgesinde kurulan Büro time ofisi fonksiyonel ve şık tasarımları ile kalitesinde ödün vermeyerek ofis mobilyalarının zirvedeki markasına dönüşmüştür.

Yaratıcı ve yenilikçi şık tasarımları ve çözümleri ile sahip olduğu dünyasal girişimci tuh ve dinamik geleceğin büyük ofislerini şimdiden hazırlamayı ve onları tasarlamayı amaçlamaktadır.

Sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerine gönderdiği ürünleri ve tasarımları Dünya’da da isminden bahsettirmesi ve Bürotime’nin Türkiye Ulusal Markası olmanın gururunu ve mutluluğu yaşamaktadır.

Büro time dinamik tecrübeli genç ve çalışkan yapısı ile stratejiler yapıp bunları uygulama kararı ile uzun dönemli çabalarını çok kısa bir sürede yapıp liderlik mevkii sine ulaşma başarını yakalamıştır. Zirvede kalmanın zirveye ulaşmaktan daha zor olduğunu bilen Bürotime çalışmalarını faaliyetlerini ve tasarımlarını buna göre düzenler ve buna göre yapar.

Bürotime’nin vizyonları arasında iş verimini arttırmak çekici ofis mobilyaları tasarlamak zirvede kalmak ve ergonomik olmak güvenilir olmak ve her zaman tercih edilen olmak için çalışmaları sürmeye devam etmektedir.

Bürotime İletişim Bilgileri
Adres; Prof. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No: 39 Altunizade/Üsküdar/İstanbul

TEL: +90(216)326 03 23 (PBX)
FAX: +90(216)326 02 49
EPOSTA: istanbul@burotime.com

Bürotime Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bürotime firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bürotime insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ