Bürosit İş Başvurusu

Gücünü saygınlığından alan bir şirket olarak 1989 senesinde amortisörlü ofis koltuğu üretmiştir. Ürün çeşidine ve kalitesine önem veren Bürosit 1998 senesinde ise konferans ve sinema sektöründe kullanılan koltukları üretmeye başlamış. Reklamını iyi yaparak ve müşterilerinden iyi dönüşler alan Bürosit bugün 66 Türkiye 11 Dünya bayisi ile 35 ülkede hizmetlerini tüketicileri ile buluşturmaya devam ediyor. Türkiye’nin birinci ofis koltuğu tedarikçisi Bürosit son durumda 27.000 metre kareyi aşan üretim tesisi ile ofis koltuğuna aklınıza gelebilecek her ihtiyaç alanına özel üretimlerde bulunmaktadır.

Üretim ve AR-GE gücünü Ermetal Şirketler Grubu’nun araba sektöründe edindiği tecrübeler ile besliyorlar. Kurulduktan itibaren bu yana otomasyon ve inovasyona yatırım düzenleyen bir şirkettir. 2006 senesinde dünyanın kısıtlı kaynaklarını daha az kullanmak amacı ile yalın üretim düşüncesini benimsemişlerdir. Malzemenin kalitesini artırdıkça kültesini azalttılar. %12 oranında tasarruf sağlayan ve israfı oradan kaldırmayı başarmışlardır. 1992 senesinde Alman kalite standardı olan GS sertifikasını almışlardır. Avrupa birliği standardındaki üretim kalitelerini belgelemeyi de başaran Bürosit ayrıca kalite kontrol süreçlerini geliştirmişlerdir.

İş güvenliğine son derecede önem veren firma tüm kuralları uyguluyor. Çalışanlarının sağlık ve memnuniyetini önemsemeyi de ihmal etmiyorlar. Şu sıraları ise EFQM yani European Foundation for Quality Management – Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı projesine girerek şirket içi ve şirket dışı eleştiri düşünce ve gelişim programı ile mükemmelliğe yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor.

Bürosit İletişim Bilgileri
Adres; Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, 1. Nilüfer Sokak No:5 Osmangazi, BURSA

Telefon:

444 16 06

E-Mail:

info@burosit.com

Bürosit Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bürosit firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bürosit insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ