Burkent İş Başvurusu

Bursa kent yapı imar bilişim enerji sanayi ve ticaret anonim şirketi adı altında kurulan oldukça samimi içerik ve hizmetleri ile birlikte Bursa’yı sahiplenen bir yapıdır. Oldukça fazla ve kaliteli hizmet yapısı olan Burkent tamamen hizmet amaçlıdır. Bursa büyük şehir belediyesi başta olmak üzere birçok büyük ölçekli kuruluşunda desteklerini esirgemediği bir yapı ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir. Yönetim kurulu ve genel kurulu itibari ile işinde uzman ve tecrübe bakımından oldukça deneyimli kişilerin büyük kurulca atanması yapılmıştır. Bir akraba işletmesi olmaktan kaçınmış ve vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olabilecek büyük bir aile ile çalışma alanı bulmuştur.

Hafriyat sahaları bakımından da oldukça geniş bir alanda yer almaktadırlar. Şöyle bir göz attığımızda; Altıntaş, Akçalar, Hamitler Toki, Ruhsatlı Hafriyat Alanları, İzinli Hafriyat Taşıma Firmaları ile birlikte oldukça geniş çaplı bir çalışma ekibi ve çalışma alanı içerisinde yer alır. Burkent yönetim kurulu tüm hata, öneri ve şikayetlerin taraflarına iletilmesi için büyük bir gayret göstermiştir. Web siteleri üzerinden de dilek, şikayet ve öneri butonuna rastlamak mümkündür. İstediğiniz taktir de giriş yapabilir ve irtibata geçebilirsiniz.

Sürekli web sitesi düzenleme ve güncellemeleri ile birlikte, hizmetlerini videolu haber şeklinde de takip edebilmek mümkün iken haber yazısı şeklinde okuyabilmekte mümkündür. Bursa’yı seven ve Bursa için çalışan kaç firma kaldı bilinmez ama burkent tüm tecrübe ve deneyimi ile hep Bursa’da.

Burkent İletişim Bilgileri
Adres; Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Başkanlık Binası Kat:1 Osmangazi / BURSA

Burkent Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burkent’de kariyer yapabilirsiniz. Burkent insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ