Burkay Tekstil İş İlanları

Burkay tekstil meslek hayatına gireli köklü yıllar olmuştur. Tekstil sektörünün tecrübe olmadan pek de önemsiz bir şey olduğunu herkes kabul eder. Başlangıçta baba mesleği terk edilerek farklı bir sektöre geçme şeklinde başlayan burkay tekstilcilik hayatı, kuruluşunun ardından bir aile şirketi olmayı başarmıştır. Tüm titiz çalışma ve iş disiplini çerçevesinde gitgide büyümeyi başaran burkay tekstil, günümüzde de iş görmeye devam ediyor.

Öncelerde kısıtlı satışlar yapan tekstil sahibi ardından oldukça perakende satışları gerçekleştirmeyi başarmıştır. Ardından tekstil sektöründe başarıyı yakalan burkay tekstil ailesi; brode tül perde konusunda da ihtisas kazanmak istemiş ve kazanmıştır. Firma 1987 yılına kadar fason ile işlerini yürütmeyi başarmıştır. Burkay tekstil tüm deneyimini bu zamana kadar biriktirmiş ve yaklaşık beş yüz çalışanı ile hala hizmet vermeye devam etmeyi başarmıştır. Burkay tekstil ailesine katılmak için arada bir açılan iş ilanlarına kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

Burkay tekstil işinde güven ve kaliteyi benimsemiştir. Bu sayede kendilerine iş vermek isteyen ve pazarda kendileri için yer açmak isteyen bir kuruluştan çok talep edilen bir kuruluş olmuştur. Tekstil de kalite ve güven denildiği zaman akla ilk gelen burkay tekstil olmaya devam edecektir. Burkay tekstil bir aile şirketi olarak hizmet veren ve uzun yıllar boyunca aile şirketi olarak kalması itibari ile sayılı firmalar arasında yer alır.

Burkay Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Fevzi Çakmak Mah. Kanarya Sok. No:2 Bodrum Kat Bahçelievler, İstanbul

Burkay Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burkay Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burkay Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ