Burger King İş Başvurusu

1945 yılında, Amerika Birleşik Devletleri – Miami’de kurulan ve dünyanın en büyük fastfood zincirlerinden biri olan Burger King ‘in kurucuları ise, James Mc Lamore ve David Edgerton’dır. İlk kez 1957 yılında satışa sunulan ‘’Alevde Izgara’’ sloganıyla ve en popüler burger ı olan, Whopper burger ile, büyük bir yükselişe geçmiştir. Günümüzde, dünya genelinde 78 ülkede 12.400 restoranı ile kaliteli bir hizmet vermektedir. Hijyen standartlarına doğaya ve çevreye uyum sağlayarak, dünya çapında yüksek kaliteye ulaşmıştır.

Zengin lezzetli ürün çeşidini geliştirmeye ve sürekli eğitime verdiği önem Burger King’i günümüze taşıyan en önemli rolü oynamaktadır. 1995 yılında ise Türkiye faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de ki hızlı servis sektörünün şüphesiz ileri gelenlerinden biri olan Burger King, Türkiye genelindeki 550’den fazla restoran sayısı ile lezzet düşkünü birçok kişiye hizmet vermektedir. Gizli müşteri araştırmalarında ise, ‘’Serviste Mükemmellik’’, hijyen konusunda ise ‘’Beyaz Zambak’’ gibi sayılı ödüllere layık görülmüştür. Müşteri memnuniyetini ve restoran karlığını, öncelikle eğitilmiş ve işini zevk ile yapan çalışanlar sağlar. Burger King için, insan kaynaklarının planlanması ve gelişimi çok büyük önem taşımaktadır. Benzersiz ve çeşitli ürün seçenekleri ile, her yaşa, her zevke uygun menüleri çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Salata çeşitleri, sos çeşitleri, içecek çeşitleri, tatlı çeşitlerinden dilediğinizi, gözünüz arkada kalmadan yiyebilirisiniz. Burger King fırsatlarını kaçırmayın!

Burger King İletişim Bilgileri
Adres; Dikilitaş Mahallesi, Emirhan Caddesi, No: 109, Beşiktaş, İstanbul

Burger King Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burger King firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burger King insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ