Burgan Bank İş Başvurusu

1989 yılında, Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş. adıyla kurulan banka kısa sürede, yatırım bankacılığı ve kurumsal bankacılık alanına sektörünün ileri gelen bankaları arasında yer almaktadır. Burgan Bank, 2001 yılına kadar tek şube ile hizmet vermiştir. Bugün Burgan Bank Türkiye, ülkenin en önemli sanayi ve ticaret bölgelerine yayılmıştır. Doğruluk ve güvenilirlik başta olmak üzere, bankacılık etik ilkelerine bağlı kalmıştır. Vizyonunu, yenilikçiliği ve paydaşlarına değer katan hizmetleri sürekli hayata geçirmeyi ve finansal hizmetler sektöründe en iyi uygulamaları kendi sınıfının en iyi hizmet sağlayıcısı olmak, misyonunu ise,  uzman finansal ve yatırım çözümleri sunarak işinizin ve şahsi varlığınızın büyümesine yardım eden, güven ve dürüstlük üzerine inşa edilmiş ilişkiler kurma amacı olarak belirlemiştir. Eknolojik yetkinlik ve insan kaynağının gelişimi temelleri üzerinde inşa eden, müşteri memnuniyetine önem veren, bir banka olmayı hedefleri arasına koymuştur. Güven, sadakat, mükemmeliyet ve ilerlemek ise değerleridir.

Burgan Bank, Tasarruf sahiplerinin hak ve menfaatlerinin korunması, toplumsal yararın gözetilmesi ve çevrenin korunması amacıyla, dürüstlük, tarafsızlık, saydamlık, güvenilirlik, Toplumsal yararın gözetilmesi ve çevreye saygı, kara paranın aklanması, Müşteri ilişkilerinde, bilgilendirme, hizmet kalitesi güvenlik konularında gerekli hassasiyeti göstermek ve müşteri şikayetlerini anında değerlendirmek, kamu kurum ve kuruluşları ile ilişkilerinde dürüstlüğü, ilkeleri arasına koymuştur. Sizde Burgan Bank’ a gelin, fırsatlardan hemen yararlanın!

Burgan Bank İletişim Bilgileri
Adres; Burgan Bank A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Tekfen Tower, 209 34394 Şişli / İstanbul

Burgan Bank Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burgan Bank firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burgan Bank insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ