Bureau Veritas İş Başvurusu

1828 yılında Belçika da bir danışma bürosu olarak kurulan firma deniz taşımacılığı alanında tüm bilgileri sağlamaktı hedef. Şirket 1833 yılında merkezini paris e taşıdı.

Faaliyet alanları denizcilik, endüstri, İnşaat, denetim ve hizmet içi doğrulama, belgelendirme, sağlık güvenlik, Tüketici Ürünleri, Hükümet Kontratları vb. alanlarda faaliyet gösteriyor. Yapısal sağlamlık ve gemi üzerindeki makinaların emniyeti konusunda gemilere uygunluk vermek ve kontrollerini sağlamak. Danışmanlık, teknik destek, eğitim alanlarında destek vermektedir. Endüstri alanında destek veren firma tasarım aşamasındayken kurulum ve yetkilendirme işlemleri yapan ekipman ve süreç değerlendirmesi yaparak sektöre gelişmesi konusunda destek vermek. Kurmuş olduğu laboratuvarlar sayesinde endüstriyel ürünlerin bütünlüğünü ve sağlamlığını kontrol etmekte. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Bureau Veritas projelerin tasarım kısmından başlayarak çevre, tasarım, güvenlik alanlarının doğru bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla destek vermektedir. Toprak ve inşaat malzemelerinin test edilmesi. Aynı zaman da yatırımcıların varlıklarının bakımı ve değerlendirilmesi için yatırımcılara çözümler sunar. Aynı zaman da bağımsız belgelendirme kuruluşu olan Bureau Veritas her türlü organizasyonun yönetimini ve süreçlerini ve uygunluğunu belgelendirmek. Firma aynı zaman da kuruluşların çevreye vermiş olduğu etkilerini çözümlemek için hava, su, toprak dan tahliller yapmak. Tedarikçi firmalara pro-aktif çözümler sunmaktadır. Ürünleri test etme, denetleme kısımlarında destek olmaktadır. Firma hükümet yetkilileri ile çalışarak ithalat yapılan ürünlerin standartlara uygunluğunu kontrol etmek ve raporlamasını yapmak.

Bureau Veritas İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Kahraman Mah. No:150, Osmangazi Merkez, Bursa

Bureau Veritas Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bureau Veritas firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bureau Veritas insan kaynakları ve kariyer sayfası.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ