Burdur Şeker Fabrikası İş Başvurusu

Çiftçileri kalkındırmak amacıyla kurulmuş olan şeker fabrikaları kuruluşları Osmanlı dönemlerine kadar dayanmaktadır. Çiftçiyi kaldırmanın yanı sıra ülkenin şeker ihtiyacını karşılamak olan fabrikalar bir çok ilimizde faaliyet vermekteler. Ülkemizde bolca üretilen şeker pancarı ekonomimizin büyük kısmını oluşturmaktadır.

Burdur şeker fabrikası TÜRKŞEKER altında ülke ekonomisine yılda ciddi kazançlar sağlamaktadır. Aynı zaman da ülkemizde ki ciddi bir istihdam ağlanı sağlamaktadır. Doğrudan veya dolaylı olarak gerek çiftçi olsun gerek memur veya işçisi olsun burdur halkının en büyük istihdam sağlayan kuruluşları arasında yer almaktadır. Amaçları arasında; insanlara kaliteli, hijyenik, iş güvenliği sağlam olan bir kuruluş olmak. Bunun yanı sıra çalışanlarını sürekli eğiten ve buna destek olan ar-ge çalışmaları olan bir kuruluş. Mevzuat ve hükümler doğrultusun da ilerlemek ve karlılık sağlamak. Pancar üreticilerinin memnuniyeti sağlamak aynı zaman da müşteri memnuniyeti sağlamak.

Burdur şeker fabrikası 73.612,00 ton şeker satışı yaparak oldukça iyi bir rakam elde etmiştir. Faaliyetlerine hız vermeden devam eden kuruluş aynı zaman da çeşitli uluslararası faaliyetlere de katılmayı ihmal etmeyerek gelişen dünyaya ayak uydurmakta ve teknolojiyi takip etmektedir. Uluslararası şeker örgütüne bağlı olan firma amacı artık dünya şeker meseleleri ve dağıtımı konusunda alanlarında söz sahibi ve çözüm bulmak konusun da çalışmacı olmak. Aynı zamanda farklı birkaç şeker pancarı örgütüne üye olan firma uluslararası çalışmaları büyümektedir.

Burdur Şeker Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Şeker Evleri Mah., Yunus Emre Cad. No:2, Burdur Merkez/Burdur

Burdur Şeker Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burdur Şeker Fabrikası firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burdur Şeker Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ