Burdur Devlet Hastanesi İş Başvurusu

1920 yılları arasında burdur da kurulan ilk hastane olan Burdur Devlet Hastanesi ilk doktoru Zekai Özkan dır. Zekai Özkan emekli binbaşıdır yardımcısı pansumancısı İdris bey le beraber kurulmuştur. İlk baştabip yine Opr.Dr. Zekai Özkan dır.

Uzun yıllar içerisinde büyüyen gelişen hastane hala burdur ilinin en büyük hastanesi olma özelliği taşımaktadır. Şu an hastane yönetimi OPr. Dr. Serhat Korkmaz Tarafından yönetilen hastane bir çok birimleri bünyesine ekleyerek gelişen sağlık sektörüne hızla ayak uyduran ve kendini geliştiren birimlerini buna göre güncellenmesini yenilenmesi sağlamaktadır. Hastane birimi her şeyden önce insan sağlığını önemine dikkat çekerek hastaların hastanelerinde daha rahat tedavi olacakları alanları sağlama yönünde çalışmalarına devam etmekte. Hastane randevu sistemi ile çalışarak hastaların gereksiz zaman kaybı yaşamaması yoğun insan kalabalığı ve verimsiz tedavi süreci olmasın diye randevu sistemiyle çalışmakta.

İçerisinde fizik tedavi birimi, eczane birimi, patoloji laboratuvarı birimini de eklenmiştir. Bunun yanı sıra psikiyatri, enfeksiyon kontrol birimi, psikiyatri servisi, sterilazasyon birimi gibi alanları ile burdur halkı ve gelen misafirlerine en iyi sağlık hizmetini vermek yönünde ilerlemekteler. Polikliniklerini ve servislerini yenileyen Burdur Devlet Hastanesi hastalarını daha konforlu birimlerde karşılamaktalar.

Laboratuvar sonuçlarının artık internet ortamından alınması hastaları gereksiz beklemekte ve sonuç alma kuyrukların dan kurtararak hastalarını gereksiz bir yükten kurtararak daha hızlı bilgi akışı sağlanmaktadır hastanede.

Burdur Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; BURDUR DEVLET HASTANESİ, YENİ MAHALLE, ESKİ ANTALYA CADDESİ BURDUR

 

Tel: (0248) 233 13 34

Burdur Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Burdur Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Burdur Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ