Burdan Yumurta İş Başvurusu

Bursa’nın Karacabey ilçesine bağlı, Cambaz köyünün Çayırlar mevkiinde Nisan 2010’da üretime başlamışlardır. Bütün dünyada yumurta üretim sektöründe kullanılan en iyi teknolojik tesisler ile sizlere hizmet vermektedir. Üretimden, paketlenmeye kadar olan bütün işlemler el değmeden hazırlanmaktadır. Her zaman insan sağlığını gözetmek amacı taşıyan Burdan Yumurta, gerek civciv yetiştirme tesislerinde, gerek yumurta üretim tesisinde, gerekse tasnif ve paketleme tesislerinde her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek planlamıştır. Hijyen konusundaki hassasiyetlerini, gerek uzman veteriner hekimler ile çalışarak gerekse paketleme işlemine kadar gelen bütün süreçlerde koruyorlardır. Dünyadaki ilk, BRC belgeli yumurta tesisidir.

Burdan Yumurta, farkını aldığı değerli sertifikalar ile de desteklemektedir. Örneğin; TSE, LRQA. Burdan Yumurta her zaman kaliteli hizmet vermek amacıyla ilerlemektedir. Yumurtalarını %100 bitkisel yem yiyen tavuklardan elde ederler. Her anlamda en iyisini vermek için odaklanmış olan Burdan Yumurta, Vizyonunu, Türkiye’nin protein ihtiyacını karşılayan gıda markası olarak, Misyonunu ise, sağlıklı nesiller, kaliteli yaşamlar sunmak amacıyla belirlemiştir. Çalışanlarına, iş ortaklarına, müşterilerine, tüketicilerine saygılı olmayı, ülkesine, şirketine, işine, ekibine sadakat ile bağlanmayı, temasta bulunduğu şirketlere ölçülü ve karşılıklı dürüst kazanca odaklı olmayı ve sağlam ilişkiler kurmayı, dinamik koşullara uyum sağlamayı, yeni iş biçimlerine adapte olmayı, yeni iş fırsatlarını hemen faaliyete geçirmeyi, farklı ekipler çıkararak çevik görevleri üstlenmeyi ve en önemlisi sağlık yaşam koşulları oluşturmayı, ilkesi olarak benimsemiştir.

Burdan Yumurta İletişim Bilgileri
Adres; Matlı Yem San. ve Tic. A.Ş. Üçevler Mh. Aysel Sk. Sertepe İş Merkezi No:6 Nilüfer / BURSA

Burdan Yumurta Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burdan Yumurta firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burdan Yumurta insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ