Burda Market İş Başvurusu

Perakende satış yapan Burda Market, süper market olarak hizmet vermektedir. İlk temelleri 1980’ li yıllara kadar dayanır. İlk adım İzmir’de küçük bir market ile başlamıştır. 2008 yılında hem adı hem de kaliteli yönetim anlayışı ile farklılaşan Burda’yı ’’ En iyisi burda’’ olarak sloganı ile hayata geçirmişlerdir. Burda Market, her zaman iyi imaj vermeye öncelik vererek, bütün mağazalarına bir konsept getirmiştir. Tecrübeli ekip çalışanları ile hızlı bir şekilde İstanbul’daki mağaza sayısını arttırmışlardır. Her zaman ekonominin gidişatına göre sağlam ve emin adımlar atan Burda Market A.Ş, Günümüz de, Küçükçekmece cennet mahallesi, Bayrampaşa 500 evler, Bakırköy, Kuleli, gibi İstanbul’da birçok şubesi bulunmakla birlikte Türkiye’nin birçok şehrinde de yer almaktadır.

Örneğin; Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi illerimizde de hizmet vermektedir. Burda Market, her zaman personellerini anlamaya çalışan, onlarla birlikte gelişen ve büyüyen bir markettir. Yöneticilerini kendi içinden çıkaran, eğitimlerle yöneticilerini destekleyen, performans değerleme yöntemleri uygulayan ve en iyi hizmet vermek adına çekinmeden her şeyi yapabilecek yöneticilere sahip bir şirkettir. Müşterilerine, gıda, temizlik, kişisel bakım, tekstil ürünleri gibi zengin ürün çeşitliliği sunan Burda Market, büyük indirim fırsatları ile birlikte internetten online satış hizmeti de vermektedir. Sizlere en yakın şubedeki indirim bültenini internetten öğrenme fırsatına sahipsiniz. En yakın zamanda Burda Market’e uğramayı unutmayın. Büyük fırsatları kaçırmayın!

Burda Market İletişim Bilgileri
Adres; Hastal Cad. No: 10 Hamidiye Mh. Kağıthane, İstanbul

Burda Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burda Markette kariyer yapabilirsiniz. Burda Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Tunay kizilaslan dedi ki:

    8 yıl uyum markette kasap olarak çalıştım evlendiğim için ayrıldım ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  2. sezgin gülle dedi ki:

    11 yıllık parekende sektöründe çalıştım şarküteri şefliği ve son 5 yıldır mağaza md yrd yaptım sizinle çalışmak istiyorum.

  3. Elmas dedi ki:

    Ben tecrübeli kariyerim seflikde yaptım happy can ter cem alim biçen de çalıştım yeniboanada otyrym ise ihtiyacım varır evliyim

BİR YORUM YAZ