Burcu Gıda İş Başvurusu

Lezzet Aşkı ile ticaret alanına giriş yapan Burcu gıda; 1982 yılında Edremit körfezinde kurulmuş, oldukça köklü bir gıda firmasıdır. Burcu gıda, Anadolu lezzetlerini ve geleneksel tatları modern tarifler ve modern tatlar ile birleştiren ve bu konuda oldukça usta olan bir marka halini almıştır. Türkiye menşei ile birlikte uluslar arası alana açılan sektörlerden biri olmayı başarmıştır. Burcu gıda geleneksel lezzetlerin yanında dünyaca ünlü tatları da yakalamaya çalışmıştır. Unutmamak gerekir ki oldukça fazla bir gıda yelpazesine sahiptir.

Burcu gıda toplamda 450 ürün çeşidine sahip olması ile bilinmelidir. Burhaniye de oldukça verimli tarım topraklarının kullanılması ile elde edilen birçok bitki Burcu gıdanın hammaddesini oluşturur. Bu sayede; kontrollü bir üretim yapılır ve bunun yanında üretilen her bitki, sebze ve meyve zirai uzman kontrolünden geçmeden tüketici ile buluşmuyor. Salça ve konserve üretiminde oldukça kaliteli bir üretim gerçekleştiren Burcu gıda, bu sayede salça ve konserve üretiminde dünya çapında satışlara ulaşmayı da başarıyor.

Burcu gıda her zaman Türk standartlarına uygun üretim yapmayı amaç edinmiştir. İnsan sağlığını tehdit eden hiçbir madde ve katkı maddesi kullanmıyor. Burcu gıda uluslar arası alanda tam olarak 58 ülkeye ihracat yapmakta ve ülkemizin gayri safi milli hasılasına katkıda bulunmaktadır. Burcu gıda uzun yıllardır tecrübeleri ile bizlere hizmet veren kadro ile hep yanımızda.

Burcu Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Kocacami Mah. Eski Hükümet Cad. No:69 10700 Burhaniye – Balıkesir

Tel: +90 266 412 59 71 (5 hat)
Fax: +90 266 412 89 01
info@burcu.com

Burcu Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burcu Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burcu Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Rokhanabdulsttar dedi ki:

    Calismak istiyorum

BİR YORUM YAZ