Burberry İş İlanları

Burberry grubu kurumsal limitet bir şirkettir. Oldukça eskiye dayana bir marka köküne sahiptir. Oldukça ünlü Britanyalı bir moda evi üreticileridir. Kıyafet, moda, parfümeri hakkında oldukça deneyimsiz iken uzun yıllar sonunda köklü bir marka olmayı ve hitap ettiği kitleyi bile seçmiş bir hal almayı başarmıştır. Burberry satış yapmak için uzun ve aşırı paralı reklamlara ihtiyaç duymaz. Yeterince güvenilir ve kaliteli ve hatta para konusunda üst düzey olan bir talep kitlesi hep mevcuttur.

Burberry şirketinin kendine özgü ekose deseni şirketin dünya üzerinde taklit edilen bir numaralı şirket olmasına vesile olmuştur. Şirketin tanınılması amaçlı olarak en yaygın ürünü trençkotlarıdır. Şirket, mağazaları bakımından dünyaca en ünlü markaları arasında yer alır. Ayrıca dünya üzerinde en fazla mağazaya sahip olan markalardan yalnızca biridir. Şirket, ürünlerinin üçüncü şahıs mağazalarında satılmasının da bir sınır altında kalmasını istememiştir. Burberry mağazası olmadığı halde, burberry ürünlerinin satılması şirket açısından hiçbir problem teşkil etmez.

Şirket; kraliyet sertifikasına sahiptir. Bu sertifikayı alabilmek için belirli şartlara uymaya falan gerek yoktur. Çünkü asla o kadar kolay elde edilebilecek bir şey değildir. Şirket; Londra Borsasında da yer almaktadır. Burberry dünyanın en iyi 98. Markasıdır. 98. Olması ise ilk yüze giren sayılı mağazalardan olduğunun en önemli kanıtıdır. Burberry, kullanıcılarına daha çok uzun yıllar hizmet vermeyi vizyon edinmiş.

Burberry İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Mah. Kavak Sokak No:39 Bahçelievler / İstanbul

Tel: (0 216) 606 37 37

Burberry Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burberry firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burberry insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. meryem coskun dedi ki:

    ben çalişmak iztiyorum paketlemede çalişmak iztiyorum 05455355176

BİR YORUM YAZ