Burbak İş Başvurusu

Burbak Bursa için hizmet veren ve oldukça üst düzeylere çıkarmak için gayret eden bir kuruluştur. Burbak Bursa Büyükşehir Belediyesine ait bir kuruluş gibidir. 2009 yılında hizmet vermeye başlamış olan Burbak ilk kez ‘ çizgiler arası özgürlük’ sloganı ile piyasaya atılmıştır. Amaç daha rahat ve daha uygun bir düzen oluşturmaktır. Kuruluş amacı, Bursa halkına daha değerli ve daha kaliteli bir otopark hizmeti sunmaktır. Bursa belediyesine ait olan otoparkları, katlı otoparkları ve her otopark alanını devralıp kendi vizyonu doğrultusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Burbak, araçlar arasındaki mesafenin önemine vurgu yapmayı amaçlayan ve yan yana araçları dizerek çok daha fazla para kazanmayı amaçlayan bir kuruluş gibi asla davranmamıştır. Burbak otopark hizmetlerinin yanı sıra şehir içi trafik yoğunluğuna da çözüm üretecek projelere imza atmak için hazırlanmaktadır. Bursa içerisinde yapılacak olan otoparkların yapılış yerlerini ve yapılış stratejilerini tek elden kontrol etmeyi sürdüren Burbak, eskisi gibi hizmet vermek yerine her dönem, o döneme uygun olan politikaları benimsemeyi ilke edinmiştir.

Burbak; yer altı otopark yapımı için oldukça fazla proje yürütmeye devam etmektedir. Kaldırımlardaki yoğunlukları gidermeyi amaç edinirken; aynı zamanda otopark hizmeti altında halkı soyan otopark hizmetleri sunan firmaların da önünü kapatmaktadır. Oldukça kaliteli ve güvenli hizmet sunan ve bunun için sürekli projeler geliştiren Burbak, her dönem yanınızda.

Burbak İletişim Bilgileri
Adres; Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Başkanlık Binası Kat:1 Osmangazi / BURSA

Tel: +90 (224) 452 52 44

Burbak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burbak firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burbak insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Furkan Gönen dedi ki:

  22 yasinda askerlik gorevimi tamamlamis oncesinde refarans olarak gosterebilecegim ozel sektorde calismis bulunmaktayim firmanizda çalismak istiyorum tesekkurler.

 2. Eyup altas dedi ki:

  Selm burbaga is bas vurusu yaptim 4 ay oldu issizim halen zor durumdayim yardimci olurmusunuz burbak genel müdürlüğüne

 3. Himmet Yıkılmaz dedi ki:

  İş arıyorum yardımcı olmanızı rica ederim

 4. Himmet Yıkılmaz dedi ki:

  İş arıyorum yardımcı olmanızı rica ediyorum

 5. Fatih dedi ki:

  Yıldırım merkezde ikamet ediyorum acil iş arıyorum burbakta calismak istiyorum

 6. Nazif ayaz dedi ki:

  Inegolde ikamet etmekteyim işe ihtiyacim var burbakta calismak istiyorum rica ediyorum bana ulasirmisiniz.

 7. ali yücel dedi ki:

  46 yaşındayım. 18 yıl Burfaş’ta çalıştım, kendime çalışmak için ayrıldım. İşlerim yolunda gitmedi, acil işe ihtiyacım var. Nilüfer’de oturmaktayım.

 8. murat aytekın dedi ki:

  acil iş arıyorum.

 9. murat aytekın dedi ki:

  askerden yeni geldim, Burbak’ta çalışmayı uygun gördüm. Bu firma da çalışmak istiyorum, acil iş arıyorum. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

BİR YORUM YAZ