Burak Alüminyum İş Başvurusu

1923 yılında ilk bakırcı atölyesi olarak kurulan firma daha sonra babadan oğula devir ederek gitti. Hüseyin demir ile birlikte 1976 yılında Değirmendere de firma fabrikasını kurdu ve alüminyun levha imalatına başladı. Daha sonra firma İstanbul a taşındı ve Selahattin özerle birlikte Burak Alüminyum firması kuruldu. 1992 yılında iyice büyüyen firma il satış mağazasını açtı. İhracata adım atan firma ilk ihracatını 1996 yılında yapmış oldu. 2001 yılında Ankara bölge ofisi açtı ve satış mağazası ile faaliyete devam etti. 2011 yılında Kırıkkale de tesis açtı 2012 yılında ise aksan alüminyum grubun altına katılarak büyümeye devam etti.

Hizmetlerine alüminyum profil ağırlıklı çalışan Burak Alüminyum ürünün daha geniş yelpazede kullanımı sağlamak amacıyla kendini geliştiren bu alanda araştırmalar ar-ge çalışmaları yapan kurumsal bir firmadır. Alüminyum profilin bir çok alanda kullanımı olduğu için daha çok ağırlık alüminyum profillerin yeni kullanım alanlarını bulmak için çalışıyorlar. Cephe sistemleri, sürme sistemleri, ofis veya ev bölme sistemleri ve küpeşte sistemleri ile faaliyet göstermektedir.

Alüminyum profil sistemlerinin yanında ekstrüzyon sistemleri, yüzey işlemler, mekanik işlemli profiller ve profil dizayn gibi alanlarda da hizmet sektöründe devam etmektedir. Galatasaray tt arena statı, kayseri adalet sarayı, Kırıkkale yüksek ihtisas, batı şehir, finans kent, Trabzon kanuni eğitim ve araştırma hastanesi, hasan doğan milli takımlar kamp ve eğitim tesisi referanslarıdır.

Burak Alüminyum İletişim Bilgileri
Adres; Uğurlu Dere Mevkii Muratlı Yolu üzeri Büyükkarıştıran / Lüleburgaz 3. Km, 39780 Kırklareli

Tel: +90 216 371 78 92
Fax: +90 216 371 78 97
atl@atlaluminium.com

Burak Alüminyum Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Burak Alüminyum firmasında kariyer yapabilirsiniz. Burak Alüminyum insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ