Bunge Gıda İş Başvurusu

Bunge dünya çapında hizmet veren bir gıda kuruluşudur. Türkiye’ye gelişi dünya çapında tanındıktan sonra olmuştur. Demek oluyor ki, en kaliteli ve uzman deneyimleri ile bizlere de hizmet sunmaya başlamıştır. Bunge gıda; 2000 yılı itibari ile Türkiye’ye giriş yapmıştır. Yağlı tohumların hammaddesini oluşturduğu; mısır, nişasta ve buğday, pirinç ürünlerini üretmektedir. Yerli üretimi destekleyen bunge gıda; ege, Marmara, batı Trakya’da mevcut bulunan üretim tesislerinde her hammaddeyi oldukça narin ve en oluruna kadar işlemiştir.

İşlenen gıdaların bazıları nebati firmalara hammadde olarak satılır. Buradan da bir gelir kaynağı yakalayan bunge gıda, aynı zamanda farklı üretimlere de sahiptir. Türkiye’nin neredeyse en büyük perakendecilik zincirin oluşturmuştur. Bunge Gıda; halka sunduğu ürünlerini oldukça hijyenik ve çoğu aşamada el değmeden üretmeyi başarmıştır. Halka sağlıklı ürünler sunarak insan sağlığını asla tehdit etmemiştir. Ardından; sürekli gelişen makineleşmeye ayak uydurmayı bilmiş ve bu sayede her geçen gün üretim kapasitesini çok daha arttırmıştır. Hammadde itibari ile ülkemizdeki belirli bölgeleri kullanan firma, bu sayede çiftçinin kazancına da destek vermektedir.

İşletme içerisinde; yüksek proteinli soya küspesi, ayçiçeği küspesi ve kanola küspesini de beyaz et üreten fabrikalar ve kırmızı et üreten fabrikalar ile paylaşmıştır. Demek oluyor ki; küspelerin de dönüşüm yolu ile başka bir alanda işlem görmesine destek vererek firma için yeni bir kazanç alanı da oluşturmuştur.

Bunge Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Bunge Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.-Centrum İş Merkezi Aydınevler Sanayi Cad. No:3/301 Küçükyalı İstanbul

Bunge Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bunge Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bunge Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. servet ceylan dedi ki:

    servet ceylan 0 535 398 96 17

  2. servet ceylan dedi ki:

    e sınıfı ehlıyet ve forklift belgesi ve gıda bunyesinde hat operetoru olarak çaliştım ,reyon ve kalıte kontrol gorevi ve bunge ailesinin bir ferdi olarak çalişmaktan onur duyarım saygılar.servet ceylan

  3. Muhammed Sevinç dedi ki:

    Kolay gelsin Forklift ehliyetim var pasabahcede çalıştım kalite kontrol paketleme işlerini yaptim sizinle çalışmak istiyorum 05455999936

BİR YORUM YAZ