Bumerang Lojistik İş Başvurusu

Bumerang Lojistik, 2002 yılında kurulmuş bir lojistik şirketidir. Bumerang Lojistik, soğuk hava depo taşımacılığı, kuru yük taşımacılığı, depolama ve gümrüklü depolama hizmetleri ile birlikte özellikle gıda şirketlerine hizmet vermektedir. Bumerang Lojistik, merkezi İzmir’dedir. İzmir de kurulan filo 200 araçlık bir alana sahiptir. İzmir filosu altyapısı ile birlikte araçların takibi ile güvenle hizmet vermektedir. İzmir de TSE belgeli ilk lojistik firmasıdır. Bu konuda TSE belgeleri alınmıştır. Bumerang Lojistik, eğitime oldukça önem vermektedir. Eğitimli personeli ile, modern filosu ve entegre araç takip sistemi ile ürünleri sevkiyatını yapmaktadır.

Bumerang Lojistik, Mamüllerin sevkiyatı yapılırken araç takip sistemi ile takip edilmektedir. Takip sistemi sayesinde mamül sevkiyatı yapılan aracı sürekli takip edebilirsiniz. Bumerang Lojistik, zaman kaybı olmaması için tek bir kaynaktan zaman mamüllerin tedarik edilmesi sayesinde uygun araçlar ve koşullar da ürünlerinizi ulaştırabileceksiniz. Bumerang Lojistik, denizyolu, havayolu, karayolu taşımalarında süreye bağlı olmasızın asla ek maliyet talep edilmemektedir.

Bumerang Lojistik, soğuk depolama alanı ile birlikte soğuk muhafaza edilmesi gereken ürünler için geliştirilmiştir. Belirlenen derecede ürünleri taşımak için özel geliştirilen bu sistem sayesinde ayarlanabilen derecesi ile ihtiyaç duyulan soğuk hava karşılanabilmektedir. Bumerang Lojistik, bu gibi özellikleri ile en çok tercih edilen lojistik şirketlerden biri olmaktadır. Bu güveni sağlamak için Bumerang Lojistik uzun yıllar büyük çalışmalar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Bumerang Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Çanakkale Cad. No: 63 Pınarbaşı Bornova / İzmir

Gsm: 0541 810 2690

Gsm: 0541 712 3860

bumerang@bumeranglojistik.com

Bumerang Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bumerang Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bumerang Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ