Bulut İnşaat İş Başvurusu

Bulut inşaat 1987 yılında hayata geçirilmiş ve vizyonu doğrultusunda kullanıcıları için; stratejik proje yapılarına uygun, güvenli ve modern projeler sunmaktadır. Şirket olarak yaklaşık bir çeyrek asır kadar hizmet veren ve hala aynı doğrultuda hizmet vermeye devam eden bulut inşaat; dünya çapında ve Türkiye’de oldukça fazla projeye imza atmış bulunmaktadır.

Bulut inşaat her projesinde; iş güvenliği şartlarına uygun çalışmayı ilke edinmiştir. İş kazalarını asla yaşamamak doğrultusunda bir vizyon belirlemiş ve bunu en iyi şekilde hayata geçirmiştir. Özellikle büyük çaplı projelerde işçileri ve çalışanları için uygun bir kamp alanı hazırlamayı asla ihmal etmemiştir. En az iş kazası yaşarak en fazla hizmet sunması ile dünya çapında tanınmıştır. Geleceğimiz olan çocuklarımızı hiçbir proje de ihmal etmemiş ve her alanda çocuklar için uygun konumlandırmalar yapılmıştır. Bulut inşa vizyonu çerçevesinde; doğayla dost olmayı ve doğaya zarar vermemeyi amaçlamıştır. Daha fazla kazabilmek adına asla doğal dengeye müdahale edilmemiş ve çevre bakanlığının izniyle tüm çalışmalarını yürütmüştür.

Evvıva konsepti çerçevesinde; geleceğe yönelik modern ve yepyeni projelere imza atmıştır. Bulut inşaat, yalnızca; ev, ofis veya başka bir yapıyı hali hazırda sunmak için çalışmaz, aynı zamanda sunduğu tüm projeler ve yapılar yeni bir yaşam alanı olabilmesi açısından da ölçülür. Depreme ve her türlü gelebilecek hasarlara karşı alınan önlem hep üst düzeydir.

Bulut İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Türksan Durağı Yanı E5 Yanyol No:128 Avcılar İSTANBUL

Bulut İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bulut İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bulut İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. veysel dedi ki:

    Aliminyum cephe, kompozit ustasıyım. Yurtdışı şantiyelerinizde çalışmak isterim. Gerektiginde ekip mevcuttur.

BİR YORUM YAZ