Bülent Ecevit Üniversitesi İş Başvurusu

Üniversitenin sebebini teşkil eden Mühendislik Fakültesinin orjinalini 1924 senesinde açılmış olan Maden Mühendislik Mektep’i oluşturmaktadır. Bu kurum zamanla işlemlerden geçerek öncelikle Maden Meslek ve Başçavuşları okulu Maden Teknik Okulu Mühendislik Akademisi bölümlerinden geçerek 2089 sayılı kanunla beraber Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmış ve Zonguldak Mühendislik fakültesi adını almıştır. 11.07.1992 senesinde 21281 sayılı gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 3837 sayılı kanunun 9. ek maddesi ile Zonguldak Karaelmas Üniversitesi kurulmuştur. Zamanla değişiklikler gösteren bu üniversite En son halini Bülent Ecevit Üniversitesi halini almıştır. Ulusal düzeyde eğitim ve öğretim hizmeti verme amaçlı bilime teknoloji ye dayalı ve kültürel girişim kimliği olan bir üniversite olarak Bülent Ecevit Üniversitesi eğitim ve öğretim hayatına rektörü sentosu ile disiplinli şekilde sunmaktadır.

Eğitim ve öğretim bilim teknoloji ve sanat uygulamalarında dünya standartlarında olan Bülent Ecevit Üniversitesi dünya sıralamasında yer alıyor. Mükemmelliğe önem verir evrenselliği destekler doğruluğu düşünür paylaşımcılığı anlatır hesap verebilirliğini kanıtlar katılımcılığı şeffaflığına önem verir ve sosyal sorumluluğu bilimi ve akademiye özen göstermektedir ve titizlikle davranmaktadır.

Batı kara deniz bölgesinde önemli bir yerde kurulmuş olan Bülent Ecevit Üniversitesi Zonguldak’ta tam olarak il ve çevre içleri ile beraber 10 tane 3 enstitü 3 yüksek okul 6 adet meslek yüksek okulu ve konservatuar bölümü ve 11 tane de fakültesi bulunmaktadır.

Bülent Ecevit Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü PK:67100 İncivez/ZONGULDAK

Bülent Ecevit Üniversitesi Kariyer Olanakları
Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için üniversite insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Bülent Ecevit Üniversitesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ