Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi İş Başvurusu

2010 senesinin aralık ayında yeni yönetim stili ile sağlık ve eğitim dalında geçen sürede yanı sıra maddi ve finansal düzenlemeler devam ediyor. Hastanedeki yönetimin tek amacı hastalarının sağlık sorunları nedeniyle hastaneye gelen hastalara sıcak kanlı ve güleryüz ile temiz bir ortam süratli bir hizmet ile kaliteli tanı sunuyor.

Sadece Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi’ne gelen hastaların değil toplumdaki her insanın en iyi sağlık düzeyinde tedavi görmeye hakkı var düşüncesi ile diğer hastaneleri de bu fikre yönlendiriyor. Ellerindeki mevcut kaynakları en iyi şekilde kullanarak sürekli sağlık düzeyinin ve hastanenin gelişmesi için çalışmalarda bulunuyor. Fakat buna engel olan unsurlar kamu çalışanların az olması ve gelen finans desteğinin az olması nedeni ile iyileşme sırasında hastanenin yetersi kalmasına sebep oluyor.

Tüm sorunların aşılması için tasarruf planı yapılarak ihtiyaç kadar malzeme satın alarak standart getirmiş bu hastane gelen finansal desteği doğru yere harcama konusunda ve verilen hizmetin maliyetini göz önünde tutarak daha az maliyet ile hizmet vermeye başlamıştır. Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi olan hastaların memnuniyeti ve hasta sayısını arttırmak için ek olarak tedbirler alınmaya çalışılmıştır. Bu çalışmalar sonucunda stoklarda harcamalarda ve borçların azalması gibi konularda gelir gider oranını olumlu yönde yakalayarak gelişmelere başlamışlardır.
Çoğu servisi maddi yardımlarla açan bu üniversite maddi desteği halende bekliyor.

Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Kozlu Zonguldak

Tel: 0 372 291 11 00

Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi Kariyer Olanakları
Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ