Bülbüloğlu İş Başvurusu

Kurulduğundan itibaren bu güne kadar üstün kalite ve üstün hizmet amaçlarından ayrılmayan Bülbüloğlu firması yüzlerce kullanıcısından aldığı taktir ve güvenin yanında TUV un layık gördüğü ISO 9001:2000 kalite ve yönetim sistemi TS EN 15011 Krenler belgesi CE Uygunluk belgesi gibi belgeler alıp hizmetine devam etmektedir.

Bülbüloğlu firması tecrübeli ve eğitimli proje ekibi ile çalışmalara titizliği göstererek yeniliklere açık bir firmadır. Teknolojiyi üstün seviyede kullanan firma bilgisayar destekli programlar ile tasarımlarını kendisi yapmaktadır. Kurulduğundan itibaren izinde gittiği ve ilkelerine saygı duyma bilinci ile eserlerinden ve ortaya çıkardığı projelerden gururlanmaktadırlar.

İş ahlakına müşteri odaklılığına takım çalışmasına sağlığa emniyet ve çevreye önem veren firma çalışanlarına sürekli bilgiler vererek onların gelişimine ve tecrübelerine destekte bulunuyor.

Sürekli gelişim halinde olan firma tecrübe kazanmış ve konusunda eğitim almış çalışanları ile teknolojik vinç üretiminde ve satışının sorumluluğunu almaktadır. Ürün desteği sunan firma verdiği hizmette destekte sunmayı çekinmiyor ve sonsuz desteklerini ve gururla sattıkları ürünlerinin her zaman arkasında durmayı da çekinmiyor.

Firmanın amacı ise vinç imalat konusunda standart üstüne çıkarak ürün guruplarını ve özel tasarım ürünlerini imalatını yaparak ülkede ve dünyada lider konumuna çıkmak. Dünya pazarlarında tasarımlarını ve projelerini tanıtarak müşteri odaklı çalışmalarını ve desteğini dünya değerleri altına düşürmeden bu anlayış içerisinde bir dünya markası haline gelmeyi amaçlıyorlar.

Bülbüloğlu İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayii Bölgesi Oğuz Cad. No:21 Sincan / Ankara

Bülbüloğlu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bülbüloğlu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bülbüloğlu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ