Bulancak Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Giresun’ da sağlık hizmeti veren tüm kuruluşların önünde gelen bir devlet hastanesidir. Kamu kuruluşuna ait olması sebebi ile ticari bir amaç gütmemesinin yanında halkın sağlığını daha iyi koruyabilmek amaçlı çok fazla poliklinik açmaya devam etmektedir.

Bulancak devlet hastanesi; acil servisi ile acil vakaların her an yanında yer alırken aynı zamanda yataklı hastalar içinde gelişmeye devam etmektedir. Devlet hastanesinde ilk olarak vizyon ile çalışma öne çıkar. Amaç halkın eziyet çekmeden ve istenildiği her an muayenesini sağlamaktır. Yataklı hasta polikliniklerinin temizliği ve hasta bakım sorumluları da oldukça titiz bir aşama ile seçilir. Bulancak devlet hastanesi, SSK, bağkur, emekli sandığı gibi tüm devlet sağlık politikaları ile anlaşmalı olarak bir çalışma gerçekleştirir. Aynı zamanda hastaların muayene olabilmeleri adına önceden randevu almaları gerekir. Bu randevuyu alırken ister telefonla arama yapabilir, ister devlet sağlık üzerinden alabilirler.

Mevcut polikliniklerine bakacak olursak; Acil servis, Genel cerrahi, İç hastalıklar, Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Kadın hastalıkları ve doğum, Kulak burun boğaz, Enfeksiyon hastalıkları, Ağız ve diş sağlığı, Psikiyatri, Göğüs hastalıkları, Göz hastalıkları, Üroloji, Radyoloji, Kardiyoloji gibi tüm polikliniklere sahiptir. Uzman ve deneyimli hekim kadrosu ile acil servislerde ve muayene odalarında her an hizmet verebilmek adına çalışmaktadırlar.

Bulancak Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; İsmetpaşa Mah., Hamdi Uzunalioğlu Caddesi Bulancak-Giresun

Tel: +90.454 318 30 30
Fax: +90.454 318 09 38
E-Mail: giresundhs2@saglik.gov.tr

Bulancak Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bulancak Devlet Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Bulancak Devlet Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ