Buhara Hastanesi İş Başvurusu

Buhara Hastanesi, 1996 yılında Erzurum da hizmet vermeye başlamış köklü bir sağlık kuruluşudur. 2005 yılında doktor Serdar Kömeç tarafından devranılarak bir çok birim açılarak oldukça geliştirilmiştir. Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak-Burun-Boğaz, Dahiliye, Genel Cerrahi, Üroloji, Nöroloji, Göz, Diyetisyen, Algoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Cildiye, Ultrason, Labaratuar ve Radyoloji branşlarında her gün ve her saatte hizmet vermektedir. Aynı zaman da 24 saat acil hizmet vermektedir. Acil hizmet ekibi de oldukça tecrübeli ve özenli bir ekip olarak hastalarına hizmet vermektedir. Ameliyathaneler, doğumhaneler ve röntgen cihazları ile gelişimini sürdürmektedir. Kısa sürede bu kadar gelişen Buhara Hastanesi gelişimini sürdürmektedir.

Buhara Hastanesi güzellik merkezi ile de hizmet sunmaya başlamıştır. Güzellik merkezinde tıbbi yapılması gereken cilt hizmetlerinin birçoğunu burada yaptırmak mümkündür. Buhara Hastanesinde kesinlikle hastane de yapılması gereken bir işlem olan epilasyon işlemi de yapımaktadır. Aynı zaman da düzenli olarak cilt bakımı hizmeti de verilmektedir. Buhara hastanesi menapoz ve doğum hazırlık kursları ile de hizmet vermektedir.

Buhara hastanesi oldukça başarı bir hekim çercevesine sahiptir. Hepsi kendi alanın da uzman olan doktorlar, hoşgörülü ve güler yüzlü hizmetleri ile hastalarını tedavi etmektedir. Buhara hastanesi, hijyene oldukça önem vermektedir. Yatan hastaların odaları her gün büyük bir titizlikle temizlenmektedir. Herhangi bir enfeksiyon kapılmaması için büyük çabalar vererek hastalarını her zaman memnun etmişlerdir.

Buhara Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yenişehir Girişi No:3 Yenişehir Kavşağı Aziziye Araştırma Hastanesi Karşısı Yenişehir / Erzurum

Tel: 444 4 802

E-posta: info@buharahastanesi.com.tr

Buhara Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Buhara Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Buhara Hastanesi Çorum Erzurum insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Nursen dedi ki:

  Tıbbi sekreterlik sertifkam var çalışmam istiyorum

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Buhara Hastanesi iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak ilgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz

 2. kübra kansu dedi ki:

  calışmak istiyorum

 3. kübra kansu dedi ki:

  sekreterlk yapmak istiyorum

 4. kerim dedi ki:

  Ben erzurumda yasıyorum.18 yaşındayım.Aöık lise öğrencisiyim.İnşaallah seneye bitiyor.8 ay markette çalıştım.Markette siparişe temizliğe manava ve arada kasap ve kasaya da bakıyordum.Anlaşmazlıktan dolayı çıktım.Şuanda öalışana ihtiyacınız varsa ben sizinle çalışmak isterim….

BİR YORUM YAZ