Bugsaş İş Başvurusu

1990 yılında Ağsaş ismi ile hizmet vermeye başlayan bu işletme, 1995 yılında EGO ile yaptığı sözleşme ile birlikte adı Bugsaş olarak değiştirilmiştir. EGO genel müdürlüğü ile imzalan sözleşme gereğince Ankaray ve Ankara metrosu Bugsaş tarafından yürütülmeye başlanmıştır. Ulaşım her zaman önemini korumakla birlikte gün geçtikçe daha çok önemli hale gelmektedir. Bugsaş insan kaynaklarına da oldukça önem vermektedir. İnsan kaynakları ile desteklenen bir şirket her zaman başarılı bir şirket olacaktır. İnsan kaynakları Bugsaş bünyesinde çalışacak personeli özenle belirlemektedir. Kesinlikle birlikte çalışılan personeller eğitimli, güler yüzlü olması Bugsaş için oldukça önemlidir.

Ankara için oldukça önemli olan Bugşas sahip olduğu hizmet ağının öneminin farkındadır. Bu nedenle bu özeni sürekli göstermektedir. Bugsaş Ankara’nın bel kemiği olan olan AŞTİ’nin de işletmesini bünyesinde barındırmaktadır. Yurtiçi seyahatler yapmak isteyenlerin ortak noktasıdır. AŞTİ özel olarak bu seyahatler için dizayn edilmiş ve bunun için her türlü konfor sağlanmıştır. AŞTİ bugün Türkiye’nin en büyük otogarlarından biridir.

Ankara için en önemli ulaşım ağlarında olan Ankara metrosu ve Ankaray oldukça kullanışlıdır. Ankara metrosu ve Ankaray Ankara içerisinde oldukça geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Ulaşım ağının oldukça geniş olmasının nedeni Bugsaş’ın detaylı şehir planlaması yaparak toplu taşıma aracının gitmediği yer bırakmamaktır. Bugsaş son yıllarda durak sayılarını artırarak yer altı ulaşım sistemini geliştirerek trafik sorununu da büyük bir melhem olmuştur.

Bugsaş İletişim Bilgileri
Adres; Konya Yolu Üzeri A.Ş.T.İ İşletme Binası / İdari Kat. Yenimahalle / Ankara

Bugsaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bugsaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bugsaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. GÖKHAN GÜÇLÜ dedi ki:

    05445798496

  2. GÖKHAN GÜÇLÜ dedi ki:

    ELEKTİRİK MEZUNUYUM İŞE COK İHTİYACIM VAR ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

  3. Murat KEÇILIOĞLU dedi ki:

    Merhaba ben 32 yaşında 12 yıldır tır ve kamyon sürüyorum bütün evraklarım var ama uzun süreli bi iş yerinde çalışamadım ya battı ya maaş ödemediler bıktım artık evime çocuğuma yetemiyorum çok bunaldim LÜTFEN BANA YARDIM EDIN BEN SADAKA ISTEMIYORUM ALNIMIN TERIYLE ÇALIŞACAĞIM IS ISTIYORUM

BİR YORUM YAZ