Bufer Legrand İş Başvurusu

Bufer Legrand, merkezi Fransa da olan bina, elektrik ve dijital altyapıları için son derece uzmandır. Toplam 180 ülke de ticaret faaliyet gösteren Bufer Legrand, 35 binden fazla çalışanı bünyesinde barındırmaktadır. Bufer Legrand ticari ve endüstriyel tüm yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo taşıma sistemlerinden, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama, hemşire çağrı sistemleri ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemlerini geniş uzmanlık ağı ve yılların tecrübesiyle müşterilerine sunmaktadır. Bufer Legrand hizmet verdiği ülkelerde genellikle pazar lideri durumundadır. Pazar lideri durumunu Türkiye’de de korumak için oldukça geniş çalışmalar yapmaktadır.

En çok tercih edilen Bufer Legand ürünleri genellikle, elektrik dağıtım ve koruma ürünleridir. Trafo, pano ve kaftolar, şalt, sarf malzemeler, endüstriyel fiş ve prizler üretmektedir. Güvenliğe oldukça önem veren Bufer Legrand ürünlerinde oldukça hassastır. Netice itibari ile elektirik ile bağ kurulan bu ürünlerin kullanılmadan önce testleri yapılarak kazaların önüne geçilmesi planlanmıştır. Güvenlik tedbirlerine kullanılan hammaddenin de kalitesi eklenince tercih sebepleriniz katlayarak arttıracaktır.

Bufer Legrand, anahtar priz serileri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her ev için bulabileceğiniz anahtar prizleri değişik tarzlarda dizayn edilerek tercih seçeneğinizi artıracaktır. Modelinin yanında renkleri ile de ön olana çıkan bu prizler oldukça kullanışlıdır. Çocuklarınızın güvenliği de düşünülerek tasarlanan bu prizler kolayca sahiplenebilmektedir. Sizde evinize göre Bufer Legrand ürünü bir anahtar prizi seçerek kullanabilirsiniz.

Bufer Legrand İletişim Bilgileri
Adres; Kağıthane Ofis Park Bağlar Caddesi No: 14 D1-D2 Kat: 5 Kağıthane/İSTANBUL

Bufer Legrand Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bufer Legrand firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bufer Legrand insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ