Budo İş Başvurusu

Budo, Bursa deniz otobüsleri markası olarak Bursa Büyükşehir merkezine bağlı olarak görev yapan bir ulaşım acentesidir. Budo çok yeni bir işletme olmasına rağmen oldukça tercih edilen ulaşım araçları haline gelmiştir. İlk olarak küçük seferler ile başlayan Budo kısa zaman da ulaşım ağını genişleterek yaygınlaştırmıştır. Artık geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Bursa’dan kalkan bir Budo deniz otobüsü ile İstanbul’a rahatlıkla varabilirsiniz veya Marmara Adası, Erdek, Armutlu ve Avşa’ya da seferleri mevcuttur. Seferleri daha sık bir hale getirerek müşteri memnuniyetine verdikleri önemi göstermektedir.

Budo deniz otobüsleri müşteri memnuniyetine verdikleri önem ile birlikte oldukça konforlu deniz otobüsleri kullanmaktadır. Sizin tün güvenliğinizi sağlamak amacıyla güvenlik tedbirleri de alarak seyahat hizmetleri vermektedir. Böylece güvenle ve keyifle deniz yolculuğu yapabilirsiniz. Budo, fiyatlar bakımından da oldukça kolay ve kısa bir yolculuk sağlamak için elverişlidir. Herkesin kullanabileceği fiyatlar ile hizmet veren Budo sosyal sorumluluğunu da ihmal etmemiştir. Sosyal sorumluluğun bilincinde olarak öğrenci, gazi. şehit yakınları için indirimli seyahat etme özgürlüğünü müşterilerine sunmaktadır.

Budo’nun en iyi verdiği hizmetlerden birisi de araç kiralamadır. Araç kiralama hizmeti vererek gittiğiniz yere aracınızı götürme sıkıntısını ortadan kaldırmıştır. Gittiğiniz yerde oldukça bakımlı ve sigortalı araçlar kiralayabilirsiniz. Budo aynı zaman da seyahatini belirtilen saatte yapamayacak olanlar için bilet değişimi veya bilet erteleme hizmetini sunmaktadır.

Budo İletişim Bilgileri
Adres; BursaRay İşletme Merkezi, 16130 Odunluk Mahallesi İzmir Yolu Nilüfer, Bursa

Budo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Budo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Budo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ