Budget İş Başvurusu

Budget Dünya üzerinde en büyük araç kiralama şirketinin yerel ortaklığı ile ülkemize kazandırılmış bir araba kiralama şirketidir. Türkiye Budget 2007 yılından beri ülkemizde hizmet veren ve oldukça talep görmüş bir araç kiralama şirketidir. Ülkemizde Koç Holding garantisi altında hizmet vermektedir. Hızla büyüyen bir sektör olan araç kiralama sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları ile Budget en çok tercih edilen araç kiralama şirketidir. Budget araç kiralama şirketi kendilerine verilen araç paralarının hakkını sonuna kadar veren bir kalite düzeyinde sunulmaktadır. Budget 128 ülke de binlerce araçla hizmet vererek kalitesini oldukça kanıtlamış durumdadır.

Budget araç kiralamak isteyenler için oldukça kolay yöntemler sunmaktadır. Araç kiralarken teslim alınacak ofis, iade edilecek ofis, alış tarihi ve iade tarihi belirtilerek kiralanmaktadır. Belirttiğiniz tarihten daha sonra aracı teslim etmek için ofisleri ya da araç kiralama müşteri hizmetlerini arayarak tarihinizi erteleyebilirsiniz. Budget dilerseniz size yurt dışı araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Aracınızı yurtdışı acentesinden alabileceğiniz gibi, ülkemizden de alarak gidebilmeniz mümkündür.

Budget araç kiralama işini daha kolay bir hale getirerek sıklıkla araç kiralayanlar için Budget kartı çıkarmıştır. Budget kart kullanmak her seferinde aynı bilgileri girmekten sizi kurtaracaktır. Aynı zaman da size puanlar kazandıracaktır. Araç kiralarken, araç için asla endişe etmemelisiniz çünkü araçların bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Budget araçlarının sigortasını da özenle yaptırarak kazalara karşı tedbir almaktadır.

Budget İletişim Bilgileri
Adres; Budget Türkiye Aydınevler Mah. Dumlupınar Cad. No: 60 34854 Küçükyalı / İstanbul

Budget Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Budget firmasında kariyer yapabilirsiniz. Budget insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. serkan dedi ki:

    Serkan TAŞTAN. izmirde otuyorum askerligimi yaptım.

BİR YORUM YAZ