Buderus İş Başvurusu

1731 yılında demir üretimi ile hayata geçen Buderus ailesi yüzyıllardır hizmet vermeyi sürdürmektedir. 1825 yılında Buderus demirdeki tecrübesini döküm soba üreterek tekrar ortaya koymuştur ve oldukça uzun ömürlü döküm sobalar üretmiştir. 1878 yılında çağa ayak uydurarak kömür ile ısınmaya başlayan Dünya’ya kömür sobaları ihraç etmeye başlamıştır. Özellikle Almanya ve çevre ülkelerinde satış ofisleri kurarak çok rağbet gören ürünlerini satmaya başlamıştır. Günümüzde Buderus tüm Dünya tarafından güvenle kullanılan ve en çok tercih edilen termo teknoloji markası haline gelmiştir ve büyümeye devam etmektedir.

Buderus ısıtma bizim işimiz sloganının hakkını vererek ilerlemesini sürdürmektedir. Buderus mükemmel dizaynı ile iç havalandırma, ısıtma ve soğutma hizmetleri vermektedir. Isıtma için oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Buderus bu konu da her zaman öncülük yapan bir marka olmayı başarmıştır. Ürünlerin kullanımının kolaylığı ve dizaynı ile birlikte oldukça tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren Buderus, garanti kapsamını sürekli göz önünde bulundurmaktadır. Kaliteli ürünlerine birde kaliteli servis ve garanti anlayışını da ekleyen Buderus bu nedenlerden dolayı sevilerek kullanılır.

Doğru teknik hizmet ve düzgün diyalog anlayışı ile yola çıkan Buderus teknik servisi oldukça tecrübelidir. Servis yetkililerinin düzgün diyalogları ve üstün hizmet anlayışları ile size en iyi teknik hizmeti sunacaktır. Buderus’da her satılan ürünün kurulumu teknik servis tarafından yapılarak kullanımınıza hazır hale getirilir ve sizde güvenle kullanabilirsiniz.

Buderus İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi PK: 45030 MANİSA

Buderus Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Buderus firmasında kariyer yapabilirsiniz. Buderus insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. EMRAH BOZAN dedi ki:

    akdeniz üniversitesi makina mühendisliği bölümü mezunuyum 4 sene buderus adıyaman bayiliği yaptım buderus firmasını yaklaşık 7 yıldır tanıyorum sizinle çalışmak isterim her ürününü yakından tanıyorum ve sistemini çok iyi biliyorum birlikte çalışmak her iki tarafın yararına olacağı düşüncesindeyim.

BİR YORUM YAZ