Budan Otel İş Başvurusu

Termal turizmde öncü olan Afyonkarahisar’da kurulmuş olan Budan Otel 2013 yılında açılarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Afyon’nun en yeni ve kapsamlı oteli olan Budan Otel oldukça modern görünümü ile de çok beğenilmektedir. Budan Otel 5 yıldızlı otel belgesine ve sağlık bakanlığı tarafından verilen kaplıca işletme sertifikası olan bir oteldir. Yurt içi ve yurtdışından her yıl binlerce misafir ağırlayan Budan Otel her zaman müşterilerin memnuniyetlerini kazanmıştır. Odalar herkesin gözüne hitap edebilecek ve oldukça konforlu olarak dizayn edilmiştir. Aynı zaman da birçok oda seçeneğini de barındırmaktadır. Hepimizin birer engelli adayı olduğunu da düşünerek engellilerin rahatlıkları doğrultusunda da odalar hazırlanmıştır.

Budan Otel’in kuruluş amacı insanların doğal şifa kaynağı olan termal sudan konforla yararlanmasını sağlamaktır. Termal Spa hizmeti ile profesyonel masözlerle sizin oldukça şifa bulmanızı sağlayacaktır. İsteğinize göre masaj terapileri seçerek seanslara bir an önce başlayabilirsiniz. Termal sudan faydalanmak için Fin hamamları, Sauna ve termal kür havuzu özel olarak hizmet vermektedir. Aynı zaman da odanızda da termal suyun faydalarında yaralanmaya devam edebileceksiniz. Budan otel aynı zaman da müşterilerine açık büfe kahvaltı imkanı da sunmaktadır. Oldukça lezzetli tatlarla döşenmiş bu hazır büfe kahvaltı mutlaka ilginizi çekecektir.

Budan Otel, bünyesinde değişik aktivitelerde sunmaktadır. Animasyon, canlı müzik, oyun salonu, fitness salonu, kuaför gibi hizmetler sunmaktadır. Çocuklarınız da asla unutulmayarak çocuk kulübü, macera mağarası gibi ilgi aktiviteler ile oldukça eğlenebilecektir.

Budan Otel İletişim Bilgileri
Adres; Afyon İzmir karayolu üzeri 5. Km Afyonkarahisar

 

 

Budan Otel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Budan Otel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Budan Otel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ