Buca Tıp Merkezi İş Başvurusu

Buca Tıp Merkezi, 2001 yılında tam anlamıyla kuruluşunu tamamlamıştır. Buca Tıp Merkezi oldukça kullanışlı bir alanda olduğu için ulaşımda çok kolaydır. Bu nedenle çok fazla tercih edilmektedir. Buca Tıp Merkezinde; Poliklinikler, Havacılık Ünitesi, Acil, Ameliyathaneler, Gözlem Odaları, Radyoloji Ünitesi, Fizik Tedavi Ünitesi, Gastroentereloji Ünitesi, Biyokimya ve Patoloji laboratuarları mevcuttur. Bu laboratuarlar sayesinde birçok kişiye umut kaynağı olabilmektedir. Bu şekilde gelişimini sürdürmeye devam eden Buca Tıp Merkezi oldukça tercih edilmektedir. Aynı zaman da bu üniteler de en son medical teknolojiler kullanılarak hizmet vermektedir.

Buca Tıp Merkezi on yılı aşkın süredir güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir. Hastalara kolaylık sağlayabilmek açısından özel sigortalar ve sosyal güvenlik kurumu ile anlaşmalar da mevcuttur. Buca Tıp Merkezi, birçok alanda hizmet veren uzman hekimleri ile de fark yaratmaktadır. Doktorlar, uzmanlaştıkları alanlarda oldukça başarılı hizmet vermektedir. Doktorların yoğun çalışmaları ile birlikte hastaların dertlerini çözmeye çalışmaktadırlar. Uzmanlıklarının yanı sıra güler yüzlü hizmetiyle de hastaların yakın ilgi odağı haline gelmişlerdir.

Buca Tıp Merkezi, ameliyathaneler bölümünde steril ve yarı steril olarak 3 bölüme ayrılmıştır. Bazı durumlarda yüksek steril gerektiren hastalıklardan yatan hastalıklar için oldukça önemlidir. Buca Tıp Merkezi, hijyene oldukça önem vermektedir. Hastane mikrobunun oldukça tehlikeli sonuçlar yaratacağının bilincinde olan hastane yetkilileri, hastane odalarının temizliğine ayrı bir önem vermektedir. Buca Tıp Merkezi sağlığınızı sizden çok düşünerek en kaliteli hizmeti vermektedir.

Buca Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Koşuyolu Caddesi 506 Sok. No:2 (Hipodrom yanı) Şirinyer Buca İzmir

E-posta: tinaztepe@tinaztepe.com

Tel: 0232 454 14 14

Buca Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Buca Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Buca Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatmanur uyan dedi ki:

    Merhaba lise mezunu hemşireyim 3 yıllık tecrübem var iş arıyorum

BİR YORUM YAZ